Trwa ładowanie...
drw6lwt

Grażyna Torbicka ambasadorką L’Oreal Paris

Grażyna Torbicka rozstała się z Telewizją Polską, ale to nie oznacza, że znika zupełnie z telewizji. Wręcz przeciwnie – z pewnością teraz będziemy Grażynę Torbicką widywać zdecydowanie częściej, tyle że… w bloku reklamowym. Legendarna dziennikarka dołączyła do grona ambasadorek międzynarodowej marki L’Oreal Paris.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Torbicka ambasadorką L’Oreal Paris
(Materiały prasowe)
drw6lwt

Kosmetyki L’Oreal Paris są znane kobietom na całym świecie. Również dzięki ambasadorkom, które współpracują z marką. Kontrakty z firmą podpisały: Helen Mirren, Beyonce, Salma Hayek, Frieda Pinto i cała plejada gwiazd z Hollywood. Teraz do tego grona dołączyła Grażyna Torbicka.

„Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L’Oréal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasą, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L’Oréal Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego Festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L’Oréal Paris” – mówi Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu L’Oréal Paris.

Oczywiście moment nawiązania współpracy z dziennikarką jest nieprzypadkowy. Już 11 maja w Cannes rozpocznie się kolejny Festiwal Filmowy. Grażyna Torbicka wielokrotnie brała udział w tym wydarzeniu, jednak w tym roku pewnie będziemy podziwiać ją w gronie innych ambasadorek marki. Na czerwonym dywanie Grażyna Torbicka będzie prezentowała się równie dobrze, co Julianne Moore, Andie McDowell czy Jane Fonda.

drw6lwt

„To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L’Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L’Oréal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by – tak jak One – czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie” – mówi Grażyna Torbicka.

Aleksandra Kisiel / Kobieta WP

drw6lwt

Podziel się opinią

Share
drw6lwt
drw6lwt