ycipk-kyti8l

Gwiazda „King Konga” marzy o córeczce

Naomi Watts przyznaje, że chciałaby znów zajść w ciążę. Aktorka, która wspólnie z partnerem, aktorem Lievem Schreiberem, wychowuje dwóch synów, w wywiadzie dla magazynu „She” oświadczyła, że marzy o córce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda „King Konga” marzy o córeczce
(AP)
ycipk-kyti8l

Naomi Watts przyznaje, że chciałaby znów zajść w ciążę. Aktorka, która wspólnie z partnerem, aktorem Lievem Schreiberem, wychowuje dwóch synów, w wywiadzie dla magazynu „She” oświadczyła, że marzy o córce. Dzięki temu nie byłaby „samotna” w ściśle męskim gronie. Mąż, dwóch chłopców i do tego dwa psiaki... Przydałaby się dziewczynka, dla równowagi.

- Gdyby ktoś zagwarantowałby mi, że urodzę dziewczynkę, to zdecydowałabym się na więcej dzieci. Ale tak pewnie znów urodzę chłopca.

Gwiazda „King Konga” i „The Ring” wyznała także:
- Uważam siebie za zwykłą kobietę pracującą. Codziennie zmagam się z tym, żeby wszystko zrobić dobrze, najlepiej jak potrafię, żeby dokonać najlepszych wyborów zawodowych, staram się być dobrą matką i znaleźć czas dla swojego związku z Lievem. Nigdy nie jestem pewna czy dobrze mi to wychodzi, ale osiągnęłam już ten wiek, w którym jestem przynajmniej pewna, że robię wszystko, co w mojej mocy.

* NAOMI WATTS W WYMARZONYM DOMU Z DANIELEM CRAIGIEM*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-kyti8l