Trwa ładowanie...
ycipk-91zhck
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Ludzie

Homoseksualiści żyją krócej?

Homoseksualiści żyją krócej, co trzeci
sprawca molestowania dzieci jest gejem -to zagadnienia konferencji
studentów z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - pisze
"Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Homoseksualiści żyją krócej?
(sxc.hu)
ycipk-91zhck

"GW": Obłędne nauki o gejach
Homoseksualiści żyją krócej, co trzeci sprawca molestowania dzieci jest gejem -to zagadnienia konferencji studentów z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - pisze "Gazeta Wyborcza".

"Czy wiesz, że sprawcami jednej trzeciej wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci są homoseksualiści? Dowiedz się więcej" - taka informacja widnieje na plakacie konferencji studenckiego Koła Myśli Politycznej i Prawnej UKSW w Warszawie - czytamy w "GW".

Naukowcy i księża w czwartek będą tam debatować m.in. o homoseksualizmie z perspektywy etycznej i o praktyce leczenia homoseksualizmu.

ycipk-91zhck

Jedną z prelegentek będzie teolog dr Jolanta Próchniewicz. W 2003 r. w dyskusji zorganizowanej przez czasopismo "Fronda" powiedziała: "Terapia homoseksualistów może być owocna tylko wtedy, gdy zmiany chce sam pacjent. Próby wyprowadzania kogoś na siłę z homoseksualizmu -podobnie jak ze wszystkich zaburzeń - są skazane na niepowodzenie. Homoseksualista to nie jest człowiek, który normalnie funkcjonuje w społeczeństwie". Więcej w środowej "Gazecie Wyborczej". (PAP) zig/

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-91zhck

ycipk-91zhck
ycipk-91zhck