Trwa ładowanie...
d38wu7b
Ludzie

Homoseksualiści żyją krócej?

Homoseksualiści żyją krócej, co trzeci
sprawca molestowania dzieci jest gejem -to zagadnienia konferencji
studentów z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - pisze
"Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Homoseksualiści żyją krócej?
(sxc.hu)
d38wu7b

"GW": Obłędne nauki o gejach
Homoseksualiści żyją krócej, co trzeci sprawca molestowania dzieci jest gejem -to zagadnienia konferencji studentów z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego - pisze "Gazeta Wyborcza".

"Czy wiesz, że sprawcami jednej trzeciej wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci są homoseksualiści? Dowiedz się więcej" - taka informacja widnieje na plakacie konferencji studenckiego Koła Myśli Politycznej i Prawnej UKSW w Warszawie - czytamy w "GW".

Naukowcy i księża w czwartek będą tam debatować m.in. o homoseksualizmie z perspektywy etycznej i o praktyce leczenia homoseksualizmu.

d38wu7b

Jedną z prelegentek będzie teolog dr Jolanta Próchniewicz. W 2003 r. w dyskusji zorganizowanej przez czasopismo "Fronda" powiedziała: "Terapia homoseksualistów może być owocna tylko wtedy, gdy zmiany chce sam pacjent. Próby wyprowadzania kogoś na siłę z homoseksualizmu -podobnie jak ze wszystkich zaburzeń - są skazane na niepowodzenie. Homoseksualista to nie jest człowiek, który normalnie funkcjonuje w społeczeństwie". Więcej w środowej "Gazecie Wyborczej". (PAP) zig/

d38wu7b

Podziel się opinią

Share
d38wu7b
d38wu7b