Blisko ludziHoroskop miłosny 15-21.07.2019

Horoskop miłosny 15-21.07.2019

Horoskop miłosny 15-21.07.2019
Źródło zdjęć: © 123RF
14.07.2019 13:47

Ryby postawią na siebie, Wodniki wpadną w zawirowania, a Strzelce mogą mieć problemy przez nadmierną gadatliwość. Choć na dworze temperatury spadły, w relacjach w tym tygodniu będzie naprawdę gorąco.

Horoskop - Baran

Barany do czwartku będą w gorszych nastrojach. Dlatego w domu będzie raczej cicho, bo Partner zacznie unikać konfrontacji. W sumie wyjdzie to na dobre, bo już w czwartek Baranowi poprawi się humor i sam zacznie zbliżać się do Partnera. Tu zagada, tam się przytuli, tu poprosi o pomoc. Jego taktyka okaże się skuteczna i atmosfera w związku uspokoi się. W weekend Brana nie będzie miał za bardzo ochoty na imprezy lub odpoczynek w gronie znajomych. Za to chętnie wyciągnie Partnera na wyjazd. A pomysł może mieć bardzo ciekawy np. zwiedzanie Polski koleją na jednym bilecie. Na pewno nie będą się nudzić z Partnerem w weekend.

Wolne Barany odpuszczą sobie flirt i będą od razu informowały kandydata do randki o swoich pomysłach i preferencjach. Przez to może dojść do kilku śmiesznych nieporozumień lub sytuacji. Z pewnością Baran straci od razu kilku zainteresowanych. Jednak Ci co pozostaną okażą się naprawdę interesujący i mogą Barana zaskoczyć a nawet nauczyć czegoś nowego w sypialni.

Horoskop - Byk

Byki zaczną zachowywać się zupełnie inaczej niż normalnie. Zaskoczą Partnera chęcią zwiedzania, aktywnym spędzaniem wolnego czasu i na dodatek zaczną imprezować do samego rana. I choć z początku Partnerowi zacznie się to podobać, to już w piątek powie dość i zaproponuje zwolnienie tempa. Byk zgodzi się choć zapowie z góry, że w sypialni ma być tak jak na początku tygodnia i tu nie odpuści. Jeżeli Partner chce mieć Byka w dobrym humorze w weekend, to niech zabierze go na festiwal słodkości lub degustację mocniejszych trunków.

Wolne Byki mimo pory wakacyjnej będą bardziej skoncentrowane na swojej karierze zawodowej lub naukowej. Do miłości nie będą miały głowy a nawet jak znajomi umówią Byka na randkę w ciemno, to Byk zareaguje na to z miną cierpiętnika. Jednak by nie robić przykrości znajomym wybierze się i nie pożałuje, bo pozna osobę równie skoncentrowaną na karierze co on sam.

Horoskop - Bliźnięta

Bliźnięta w domu i rodzinie postawią na zdrowy egoizm. Przestana łagodzić spory w rodzinie i powiedzą Partnerowi, że chcą inaczej spędzić czas wolny niż on. Ale, że zależy im by spędzili go razem. Dlatego wiele będzie zależało od tego jak na taką propozycję zareaguje Partner. Jak postanowi dołączyć do Bliźniaka to bardzo mocno wzmocni to związek, a jak powie, że każdy robi to na co ma ochotę, to da Bliźniakowi powód do myślenia. A ponieważ Bliźniak postawi na swoim i spędzi weekend tak jak on ma ochotę to przemyśli też kilka kwestii, a wnioski mogą być dla niego zaskakujące i to bardzo.

Wolne Bliźnięta zapragną spełniać marzenia i szaleć. A ponieważ to co wymyślą od razu wprowadzą w czyn, to zapowiada się u nich bardzo ciekawy czas. Powinny tylko uważać na słowa, bo mogą nieopatrznie zasugerować od razu ślub nowo poznanej osobie. A ponieważ druga strona będzie pod urokiem Bliźniaka to chętnie się zgodzi. Tylko Bliźniak będzie miał potem problem jak to odkręcić.

Horoskop - Rak

Raki będą zawalone pracą, a co gorsze nie ze swojego powodu. Szef lub współpracownik, zrzuci na nich dodatkowe zlecenie lub nawet zmusi Raka do zmiany daty urlopu. Przez to w domu może dojść do konfliktu, bo Partner Raka zarzuci mu brak asertywności. A słowa te zabolą Raka i to mocno. Na szczęście sytuacja szybko unormuje się i weekend Rak z Partnerem opracuje plan awaryjny. Zresztą ich samych może mocno zaskoczyć ten pomysł, bo okaże się ciekawszy od tego co planowali wcześniej. Planowanie nowych atrakcji poprawi im humory i w nocy Rak z Partnerem nieźle zaszaleją. A to będzie doskonały czas na powiększenie rodziny, bo teraz u Raka łatwo o ciążę.

Wolne Raki chętnie będą flirtować i umawiać się na randki. Ich urok będzie działał na płeć przeciwną i każdy z kim się spotkają, zapragnie stworzyć związek z Rakiem. Jedyny problem może wyniknąć jak Rak za dużo naobiecuje zbyt wielu osobom. Wtedy może dojść do zabawnego zamieszania i miłosnego nieporozumienia.

Horoskop - Lew

Ach ta miłość. Lwy będą przyciągać spojrzenia płci przeciwnej, a co ważniejsze równie chętnie będą na nie odpowiadać. Przez to Partner Lwa stanie się zazdrosny i nerwowy. A tak naprawdę nie będzie miał powodu do obaw. Bo choć Lew chętnie obdarzy inną osobę uśmiechem lub pozwoli się adorować, to jednak dalej się nie posunie. Jedynie osoba z bliskiej rodziny, której poskarży się Partner Lwa może pomyśleć o ingerencji w ich relację. Oczywiście w dobrej wierze i intencji. I choć Lew może poczuć się urażony taką próbą ingerowania w jego życie, to jednak powinien się zastanowić, jak jego zachowanie wygląda z zewnątrz.

Wolne Lwy zajęte będą planowaniem podróży i atrakcji na niej. Będą w doskonałym humorze i okazji do randek im nie zabraknie. Jedynie one same mogą myśleć o innych sprawach. I zamiast spotkać się towarzysko, zrobią z randki robocze spotkanie. Będą wypytywać drugą osobę o pomysły z wakacji lub gdzie były i co widziały. Dlatego spotkanie choć interesujące dla Lwa może się okazać nieciekawe dla drugiej strony. I potem może już do niego ponownie nie dojść.

Horoskop - Panna

Panny staną się bardziej swobodne i mniejszą uwagę będą przywiązywać do zachowania i porządku. Dzięki temu atmosfera w związku będzie swobodniejsza a i Partner stanie się mniej spięty. Odkryjesz na nowo Panno jaką przyjemność daje cieszenie się dniem codziennym. Przestaniesz myśleć o przyszłości jako o czymś groźnym i niebezpiecznym a zaufasz Partnerowi i powiesz sobie, że wszystko będzie dobrze. W weekend zamiast sprzątać wybierzecie się na romantyczny spacer lub wypad na łono natury. Poczujesz się wolna, spełniona i szczęśliwa Panno. A to doskonale wpłynie nie tylko na ciebie ale i na twój związek.
Wolne Panny mogą poznać ciekawą osobę, ale jest jeden warunek. Nie możesz Panno siedzieć w domu i oglądać telenowele lub wiecznie porządkować szafy. Dlatego Panno rusz się i wyciągnij znajomych na wspólny wypad. Zrelaksujesz się, odpoczniesz i jednocześnie poczujesz się bardzo atrakcyjna dzięki spojrzeniom pewnej osoby.

Horoskop - Waga

Waga będzie miała nadmiar informacji dotyczący rozterek miłosnych jej przyjaciół. I jeżeli zaangażuje się w te sprawy, to będzie miała problem. Nie dość, że stanie się osoba wysłuchującą nowinek ze związków, to na dodatek zacznie też doradzać, co zrobić by coś naprawić lub załagodzić jakiś problem. W końcu Partner Wagi powie dość i zabierze jej komórkę i laptopa by na reszcie miała czas dla niego. Co prawda Waga zaprotestuje i oburzy się oficjalnie, lecz w głębi serca będzie mu wdzięczna. Bo nareszcie odpocznie psychicznie od tego całego miłosnego bałaganu. A w weekend okaże mu swoje zainteresowanie i radość z tego, że spędzają czas razem.

Wolne Wagi będą pełne optymizmu i radości. Będą przyciągać do siebie ludzi i doskonale się bawić. Jednak na randki nie za bardzo będą miały ochotę. A to dlatego, że i tak będą w samym środku życia towarzyskiego. Nie będą się czuły samotne a fakt, że poznają wiele ciekawych nowych osób spowoduje, że zabraknie im czasu nawet na sen.

Horoskop - Skorpion

Skorpiony, które maja kryzys w związku powinny teraz poświęcić więcej czasu na naprawienie go. Teraz jest dobry czas na to. Łatwo się uda wyjaśnić pewne sprawy i pokazać Partnerowi, jak mocno Ci zależy na tym by być razem. Jednak Skorpiony powinny pamiętać by nie udawać. Potrafisz Skorpionie dostosować się do sytuacji i osoby, dobrze odgrywając rolę jakiej się po tobie oczekuje. Jednak pamiętaj, że twój Partner Cię doskonale zna i zna twoje sztuczki. Postaw na szczerość i na zrozumienie. A przekonasz się, że twój Partner też Cię kocha i zależy mu na tobie.

W weekend unikajcie wizyt u rodziny, bo delikatny kompromis jaki dopiero stworzyliście może się bardzo łatwo rozpaść, z powodu słów bliskiej osoby.
Wolne Skorpiony mają doskonały czas na miłość. Nie dość, że kandydatów do niej będziesz mieć w nadmiarze Skorpionie, to na dodatek przestaniesz przejmować się opinią znajomych i postawisz na własny osąd. A twoja intuicja będzie teraz działała doskonale i przekonasz się Skorpionie, że masz doskonałe wyczucie ludzkich intencji i emocji.

Horoskop - Strzelec

Strzelce mogą za dużo mówić o swoim związku do innych osób. A co ważniejsze mogą mówić o swoich intymnych problemach i sekretach. I choć dla nich to nie będzie nic wielkiego, to jednak przekonają się po koniec tygodnia, że dla innych to była sensacja. A na dodatek osoba, która czegoś nie wiedziała to dopowiedziała coś od siebie. I dlatego Strzelcu, Ty i Partner możecie nagle stać się sensacją wśród przyjaciół. A może nawet dowiecie się, o waszym rozstaniu i rozwodzie. Dlatego lepiej mniej mów Strzelcu a więcej słuchaj. A jak zobaczysz, że ktoś wyciąga od ciebie informacje to najlepiej odetnij się od takiej osoby. W weekend zamiast spotykać się w zatłoczonych klubach lub siedzieć w tłoku na plaży wybierz się z Partnerem na zwiedzanie. Będzie to lepsze niż denerwowanie się w tłoku.

Wolne Strzelce mogą mieć zorganizowana randkę w ciemno, która okaże się niewypałem. Ale pamiętaj Strzelcu, gdy się spadnie z konia trzeba na niego wsiąść od razu. Dlatego zrób to samo i po jednej nieudanej randce umów się na następną. Przekonasz się, że będzie fajnie i miło.

Horoskop - Koziorożec

Koziorożce będą nerwowe i dość drażliwe. Jedno nieuważne słowo Partnera będą w stanie uznać, za chęć zakończenia związku. Zaczną doszukiwać się podtekstów i ukrytych znaczeń w tym co mówi Partner. Przez to atmosfera w związku będzie napięta a co gorsze w końcu sam Partner nie wytrzyma i wygarnie Koziorożcowi co myśli o jego zachowaniu. Szansa na uspokojenie sytuacji pojawi się dopiero w piątek i w weekend. Jak Koziorożec troszkę ochłonie i uspokoi się. Dobrze mu zrobi medytacja lub spacer na łonie przyrody. W niedzielę porozmawiajcie szczerze ze sobą a zauważycie co mogło spowodować pewne niedopowiedzenia w związku.

Wolne Koziorożce mogą zaszaleć na zakupach i wydać wszystkie oszczędności na ubrania i kosmetyki, tylko po to by spróbować zwrócić na siebie uwagę pewnej osoby. Na szczęście wydatek opłaci się i Koziorożec osiągnie zamierzony cel. I choć randka będzie udana, to jednak Koziorożec może poczuć, że to nie to czego oczekiwał. A osoba okazała się inna od tej, którą miał w myślach.

Horoskop - Wodnik

We wtorek Wodnik może mieć silne nieporozumienie dotyczące zaufania i wierności. A co gorsze w tym samym czasie może się pojawić dawna sympatia Wodnika i zrobi się niezłe zamieszanie. Szczególnie, że Wodnik będąc niewinnym postanowi tym razem nie ustępować. Dopiero w czwartek nadarzy się okazja do poprawy stosunków. Ale jeżeli przegapicie ten dzień i nie porozmawiacie szczerze to weekend zapowiada się burzliwie. Emocje będą wrzały, a co gorsze, żadna ze stron nie będzie chciała ustąpić. Dlatego lepiej Wodniku w takiej sytuacji spędzić weekend oddzielnie. A tobie dobrze zrobi relaks w ośrodku medytacji lub nawet chwila skupienia wśród drzew.

Wolne Wodniki nie będą zainteresowane wszystkimi randkami i imprezami na jakie zostaną zaproszone. A dlaczego ? Bo nagle poczują, że ich serce bije mocniej tylko dla jednej osoby. Dlatego nawet zaniedbają znajomych, choć Ci będą wyrozumiali, widząc co się dzieje i Wodnik zacznie starać się zwrócić na siebie uwagę tylko jednej osoby. Uda mu się to i w weekend będzie bardzo szczęśliwy i spełniony.

Horoskop - Ryby

Ryby postanowią więcej postawić na siebie. Dlatego powiedzą wprost Partnerowi czego oczekują i jak chcą by zmienił się ich związek. Ponieważ będą miały do tego odpowiednie argumenty to Partner chętnie przedyskutuje zmiany. Dzięki temu Ryby zyskają więcej przestrzeni dla siebie w związku i co ważniejsze atmosfera poprawi się. Bo szczęśliwe Ryby będą chętniej spędzać czas z Partnerem, a chwile te będą bardziej intensywne i radosne. Na wyjeździe Ryby też więcej czasu spędza samem niż usługując bliskim. Jasno powiedzą, że nie są tu po to by usługiwać i sprzątać tylko po to, by wypoczywać. I choć z początku inni mogą nie okazać zrozumienia, to jednak Partner poprze Ryby i stanie po ich stronie. Inni nie będą mieli wyboru, tylko będą musieli się dostosować do nowych ustaleń.

Wolne Ryby będą miały powodzenie w miłości. Teraz z łatwością uwiodą każdą osobę jaka się im spodoba. A co ważniejsze zainteresowanie będzie obustronne. Ryby poczują się szczęśliwe i ich pewność siebie wzrośnie. Jednak powinny uważać, by nie przesadzić, bo mogą zranić uczucia innej osoby.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także