Trwa ładowanie...

Horoskop partnerski 16-22.09.2019

Horoskop partnerski 16-22.09.2019. Romantyczna kolacja we dwoje, trudna rozmowa a może przełomowe pytanie? Zobacz, czego możesz się spodziewać od swojej drugiej połówki w nadchodzącym tygodniu.

Share
Horoskop partnerski 16-22.09.2019Źródło: iStock.com
d4meusw

Koziorożec

Ona: Możesz podziewać się przyjemnych sytuacji wywołujących uśmiech na twarzy. Prawdopodobnie sprawy uczuciowe rozwiną się w takim stopniu, że przejawią się pod postacią związku lub kolejnego etapu w już istniejącej relacji. Twoje uczucia będą odwzajemnione, a Twój partner okaże się czułym kochankiem.

On: Być może odniesiesz wrażenie, że tkwisz w „nierównym związku”, a mianowicie takim w którym jedna strona jest tylko dawcą, a druga biorcą. Możesz dążyć do określenia jasnych i uczciwych zasad oraz mówić o swoich potrzebach, aby mieć pewność, że w sytuacjach kryzysowych będziesz mógł w pełni liczyć na wsparcie partnerki.

Wodnik

Ona: Pełną garścią będziesz czerpała z uroków życia oraz gromadziła nowe doświadczenia. Prawdopodobnie otworzysz się na nowe znajomości. Podążać będziesz za swoimi instynktem. W bieżącym tygodniu możesz przeżyć niezobowiązujący flirt. Daj sobie odrobinę luzu i przeżyj ten tydzień bez żadnych złych wyobrażeń.

d4meusw

On: Zapowiada się niezwykłe ożywienie w związkach. Możesz liczyć na płomienny romans lub spodziewać się niezwykle miłej niespodzianki. Prawdopodobnie otrzymasz bardzo dobrą wiadomość lub zaskoczy Cię przyjazd kogoś od dawna oczekiwanego.

Ryby

Ona: Znajdziesz się w zwrotnym momencie swojego życia. Możesz stanąć przed koniecznością
dokonywania wyborów. Towarzyszyć będą Ci dylematy wewnętrzne lub poczucie braku gotowości na nowy związek. Nie będzie to dobry tydzień na przedstawianie swoich racji i podejmowanie ważnych decyzji.

On: Odnajdziesz wiele powodów do radości. Prawdopodobnie czekają Cię miłe spotkania z bliską Ci osobą. Możesz liczyć też na nowe znajomości oraz nowe uczucie. Pamiętaj, że wszystko w Twoim życiu jest doskonałe i jest takie, jakim być powinno

Baran

Ona: Możesz stać się więźniem samej siebie, swoich uprzedzeń i stronniczości. W twojej relacji wystąpią blokady. Mogą mieć miejsce nieporozumienia oraz problemy z wyrażaniem uczuć. Odnajdź w sobie cierpliwość oraz wytrwałość, albowiem umożliwi Ci to przezwyciężenie sytuacji, w której się znajdziesz.

d4meusw

On: Odczujesz nadzieję na lepsza przyszłość. Pojawia się liczne spotkania pełne emocji. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Ciebie zmiany w obrębie Twojej relacji.

Byk

Ona: Możecie się od siebie oddalić lub też jedna ze stron wycofa się ze związku. Prawdopodobnie w ostatecznym rozrachunku okaże się, że Twoja relacja była jedynie rezultatem chłodnej kalkulacji. Ktoś może ukrywać swoje prawdziwe uczucia i wykazywać się nadzwyczajną ostrożnością wskutek wcześniejszych, traumatycznych doświadczeń.

On: W stałych związkach zapowiadają się dobre relacje partnerskie. Przed singlami, może pojawić się szansa na nową miłość. Pary skonfliktowane mogą liczyć na odrodzenie się uczucia. Oczekuj zaproszenia na randkę, miłosnych wyznań lub prezentów od ukochanej osoby.

Bliźnięta

Ona: W stałych związkach zapowiadają się problemy z wyborem najlepszych rozwiązań, idealizowanie partnera, brak działania, uleganie pokusom. Singielkom nadchodzący tydzień może przynieść platoniczną miłość, a także wiążące się z tym fantazje oraz złudzenia. Mogą również pojawić się problemy z wyborem partnera lub nierealne oczekiwania oraz wysokie wymagania wobec partnera.

d4meusw

On: Prawdopodobnie zaczniesz wprowadzać w życie swoje plany. Zdecydowanie będziesz wyrażać swoje przekonania, poglądy. W kontaktach z bliską Ci osoba wykorzystaj swój urok osobisty i mądrość życiową. Wyborów dokonuj w oparciu o racjonalność i logikę. Pamiętaj, że w sytuacjach trudnych możesz skorzystać z porady specjalisty.

Rak

Ona: Możesz odczuwać niezadowolenie i brak satysfakcji w partnerstwie oraz odnosić wrażenie, że życie w tej sferze straciło swój urok. Niestety, może to świadczyć o pojawiającej się monotonii w związku i wkradającej się weń się nudzie. Może dojść do załamania relacji między Tobą a partnerem wskutek braku zainteresowania.

On: Zapowiadają się kłopoty sercowe i wyznania, które mogą doprowadzić do łez. W związku z tym mogą pojawić się rozczarowanie i cierpienie. Niestety może okazać się, że Twój związek nie ma już racji bytu, wypalił się, pojawiło . Prawdopodobne oszustwo lub zdrada.

Lew

Ona: W nadchodzącym czasie z łatwością pokonasz wszelkie przeciwności losu. W partnerstwie zapowiadają się ogromne zmiany. Możliwy romans, lub pojawienie się zupełnie nowego uczucia. Single prawdopodobnie trafią na miłość, która jest im przeznaczona. Nie zapominaj, aby zmiany do swojego życia wprowadzać w pełni świadomie.

d4meusw

On: Niewykluczone, że będziesz musiał dokonać pewnych wyborów, gdyż w nadchodzącym czasie niezupełnie będziesz skupiony na swojej drugiej połówce. Prawdopodobnie rozpraszać będziesz swoją uwagę, zajmując się jednocześnie kilkoma sprawami. Być może pojawią się dwie przeciwstawne opcje, dwa wybory, może to być także wybór pomiędzy dwiema osobami.

Panna

Ona: Może to być czas rozmyślań i rozterek. Możesz zostać postawiona w sytuacji, która będzie wymagała od Ciebie podjęcia decyzji. W życiu uczuciowym może pojawiać się niepewność i poczucie braku stabilizacji u boku obecnego partnera lub niepewność co do wyboru partnera. Ktoś może Cię uważnie obserwować, ale niestety nie wykazywać się przy tym własną inicjatywą.

On: Możesz czekać na to, aby spełniły się Twoje największe obawy i lęki. Towarzyszyć może Ci napięcie, lecz w rzeczywistości nie będziesz sobie zdawać sprawy z tego, że do takiego stanu doprowadził Cię własny umysł. Prawdopodobnie towarzyszyć Ci będzie uczucie cierpienia spowodowane brakiem bliskości lub tęsknota za miłością.

Waga

Ona: W relacjach partnerskich zapanuje spokój i harmonia, a Ty w przyjemny sposób będziesz spędzała czas ze swoją drugą połówką. Singielki mogą odnaleźć miłość pełną ciepła i wzajemnego zrozumienia Nie poprzestawaj na małych rzeczach w swoim życiu. Dostrzeżesz pojawiająca się szansę i podejmiesz kolejny krok.

d4meusw

On: W nadchodzącym czasie wykażesz się umiejętnością dostrzegania tego czego nie może zauważyć i zrozumieć Twoja partnerka. Poświęcisz się rodzinie. Single mogą zaangażować się w zupełnie nowy związek. Oczekuj dobrych wiadomości. Otwórz się na wyciąganie wniosków z doświadczeń emocjonalnych oraz wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos.

Skorpion

Ona: Poczujesz silną potrzebę działania i z całą pewnością zapragniesz coś zmienić w swoim życiu uczuciowym. Zapowiadają się dobre perspektywy dla istniejących już relacji oraz porozumienie , a także nowe kontakty towarzyskie. Dla singielek zapowiada się rozpoczęcie nowego etapu w życiu uczuciowym.

On: Nadchodzi czas kiedy będziesz musiał mocniej zaangażować się w sprawy wspólnych relacji. Prawdopodobnie sprawy zawodowe i domowe będą miały znaczący wpływ na Twoje partnerstwo. Być może sytuacja, w której się znajdziesz będzie wymagała mozolnej i wytężonej pracy ale możesz być pewien, że w rezultacie wszelkie podjęte przez Ciebie działania zakończą się sukcesem.

Strzelec

Ona: Będziesz przełamywać schematy i szukać nowych możliwości. Dojrzejesz do stworzenia nowego związku, bez oglądania się na bolesne doświadczenia. To co aktualnie jest problemem przekujesz w sukces. W poczynaniach swych miej świadomość, że sama sprawujesz kontrolę nad swoim losem.

d4meusw

On: W partnerstwie zapowiada się beztroski czas, w którym wydarzy się coś miłego, i nie zabraknie stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa. Będzie to tydzień, w którym z łatwością będzie można zmotywować ukochaną, a przy okazji samemu osiągnąć z tego tytułu korzyści. Zakończ wszelkie spory i waśnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

d4meusw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4meusw
d4meusw