Blisko ludziHoroskop tygodniowy 4.03-10.03

Horoskop tygodniowy 4.03-10.03

Horoskop tygodniowy 4.03-10.03
Źródło zdjęć: © 123RF
04.03.2019 17:27, aktualizacja: 04.03.2019 20:41

Zobacz horoskop tygodniowy dla poszczególnych znaków zodiaku. Podpowie ci, na co możesz liczyć, a czego lepiej się wystrzegać w tym tygodniu. Zapowiada się naprawdę ciekawie, ale na pewne rzeczy trzeba uważać. Sprawdź na jakie.

Baran

Miłość: Możesz mieć wątpliwości czy uda ci się znaleźć kogoś w swoim życiu, z kim będziesz szczęśliwy. Szukasz, zmieniasz, działasz i nic. Ale czy nie szukasz oczekiwań, że ktoś cię wreszcie zadowoli a czy coś dasz od siebie? dobrze się zastanów, ponieważ życie w iluzji swojej doskonałości prowadzi do takiego właśnie stanu rzeczy. W stałych związkach chwilowe zmiany nastrojów ale pod koniec tygodnia i do was amor trafi swoją strzałą.

Praca: Czas napięty w tym tygodniu, dużo zajęć a okaże się również, że pojawi się sprawa do zrobienia “na wczoraj”. Szef będzie marudził i wymagał więc nie za dużo ugrasz.

Finanse: Sprawy finansowe mogą być ważne teraz dla ciebie. Rozsądnie wydawaj pieniądze. Nie czas na specjalne wydatki.

Zdrowie: Uważaj na swoją głowę oraz oczy. Jeśli dokucza ci od dawna nie zwlekaj z tym.

Byk

Miłość: Teraz może się dużo wyjaśnić i albo pójdziecie razem dalej albo wszystko się rozpadnie. Czasem masz dość ale pamiętaj, że ta sytuacja to również twoja decyzja. Trwanie w martwym od dawna związku dla pozorów to niszczenie siebie. Tymczasem los chce dać ci szansę na bycie szczęśliwym, czy sam sobie na to pozwolisz? Czas może nie być łatwy ale nie ma co dalej nabijać sobie głowy iluzją, że stanie się cud. Niektórzy odczują ulgę, pewne sprawy się wreszcie wyjaśnią i pod koniec tygodnia będzie całkiem pozytywny czas dla waszej relacji. Informacja o powiększeniu rodziny wywoła spore emocje.

Praca: Tydzień należeć będzie raczej do spokojnych chociaż poniedziałkowy zawrót głowy i tak cię nie ominie. Może być nawet stresujący. Osoby poszukujące pracy będą miały dobry i korzystny czas dla siebie.

Finanse: Uważaj teraz na zbędne wydatki, podpisane umowy i na kogoś kto będzie chciał ci coś okazyjnie podrzucić. Możesz sporo stracić.

Zdrowie: Bóle mięśni i stawów to nie żarty. Zrób z tym porządek, zadbaj siebie ponieważ możesz wkrótce odczuć negatywne skutki zaniedbania.

Bliźnięta

Miłość: Nie baw się czyimiś uczuciami, może uda ci się wykazać trochę charakteru i powiedzieć jak sprawy się mają i że nie zamierzasz się angażować. Ktoś może mieć nadzieje, oczekiwania, które go zranią. W stałych związkach raczej spokój. Możliwa informacja o powiększeniu rodziny. Stabilne uczucia. Pod koniec tygodnia spotkasz się z kimś z rodziny, kto powie ci coś ważnego.

Praca: Tydzień intensywny dla ciebie pod warunkiem, że będziesz chciał pracować. Samo nic się nie weźmie. Środek tygodnia przyniesie jakieś nieporozumienia w pracy z kimś kto od dawna chce byś stracił w oczach szefa.

Finanse: Nie wydawaj więcej niż musisz ponieważ będziesz miał żal, że nie potrafiłeś zapanować nad wydatkami. Nie zaciągaj nowych kredytów. Pamiętaj, że trzeba będzie je spłacać.

Zdrowie: Uważaj na zbyt szybką jazdę samochodem i na problemy z kolanami.

Rak

Miłość: Możesz odczuć, że niby jesteście razem ale brak wam więzi. Pojawią się jakieś podejrzenia. Uważaj też na osoby trzecie. Ktoś może zacząć kręcić się wokół twojej połówki. Będzie trochę nerwów, napięcia ale uda się wszystko wyjaśnić. W stałych związkach, długoletnich odczujesz nieco zbyt dużo rutyny. Może jakiś drobny pomysł na polepszenie waszego związku? Odświeżenie energii pomiędzy wami na pewno przyniesie zbliżenie jakiego trochę brak.

Praca: Teraz praca pokocha cię bardzo. Jeśli tylko będzie ci się chciało chcieć temat pójdzie jak marzenie. Weź się porządnie do obowiązków a już niedługo będziesz cieszył się z rezultatów. Twoje talenty czekają na to by wreszcie mogły ujrzeć światło dzienne. Kieruj
się jednak rozsądkiem, decyzje przemyśl, plany wykonuj i działaj.

Finanse: Będziesz teraz więcej pracował i wydawać pieniędzy nie będzie specjalnie na co, z braku czasu. Ale pojawi się pewna potrzeba za jakiś czas więc dobre zarządzenie finansami będzie ci bardzo potrzebne.

Zdrowie: Odporność twojego organizmu to rzecz bardzo ważna. Tam siedzą twoje problemy ze zdrowiem.

Lew

Miłość: Ciężki czas teraz nastąpi w miłości w relacjach, szczególne u osób urodzonych w drugiej dekadzie. Możliwe, że sprawy dotąd ukryte nagle wyjdą na światło dzienne i wszystko stanie na ostrzu noża. Związki, w których od dawna się nie układa będą teraz przed bardzo ważnymi decyzjami. Może dojść do rozstań i to z wielkim hukiem. U niektórych zapadną również decyzje o rozpoczęciu wspólnego życia.

Praca: W pracy dużo obowiązków, terminy będą goniły a niektóre sprawy wyrwą się spod kontroli. Trochę nerwowy czas przed tobą i nadmiar pracy tez da się we znaki. Ktoś w pracy będzie chciał być wykonał jego pracę a za twoimi plecami przysporzy ci wroga.

Finanse: Na zbędne wydatki teraz nie czas. Pilnuj pieniędzy, uważaj na portfel, nie podpisuj zbędnych umów kredytowych.

Zdrowie: W zdrowiu ważny będzie układ kostno – stawowy oraz sprawy związane z trawieniem, nerwowością. Dieta i relaks będą koniecznością.

Panna

Miłość: Nie chcesz przyjąć czegoś ważnego do wiadomości i myślisz, że uda się utrzymać coś czego nie da
się uratować. Masz pretensje ale przyjrzyj się sobie, swoim działaniom, gdzie popełniliście błąd i dlaczego tak się wydarzyło. Ten kryzys da się zażegnać ale bez odpowiednich zmian i zaangażowania nic nie zmieni się na lepsze. Niektóre związki przejdą burze, które mogą wiele zmienić, uważajcie na wtrącanie się osób z boku. Będą chciały dodatkowo zaszkodzić.

Praca: W pracy stabilizacja chociaż pracy sporo. Wszystko da się jednak opanować i plany zostaną wykonane. Niestety niektórzy z was mogą też pracę stracić i będzie to bardzo stresujące.

Finanse: Finanse mogą cię teraz przytłoczyć, szczególnie spora część wydatków jakie cię czekają. Ale pod koniec tygodnia dostaniesz dobrą wiadomość związaną z jakims ekstra bonusem, wygraną czy oczekiwane pieniądze wreszcie do ciebie nadejdą i ulżą zdecydowanie.

Zdrowie: Uważaj na układ kostny, zęby i zapalenia. Sprawdź stan OB ponieważ możliwe, że wskaże drogę do pomocy w zdrowiu.

Waga

Miłość: Czas dla was pełen wyzwań, nieco kłótliwych momentów ale dojdziecie do porozumienia. Możliwe, że ciche dni ostatnio pojawiają się częściej ale to dobry czas na rozwiązanie konfliktów i szczerą rozmowę. Zamiatanie pod dywan pewnych rzeczy odbije się negatywnie. Uważaj ponieważ twoja ukochana osoba może spodobać się komuś, kto będzie chciał się nią zainteresować. Miej oczy szeroko otwarte.

Praca: Tydzień zacznie się od rozmowy z szefem. Będzie ciężko to znieść z powodu wymagań i planów jakie zostaną nałożone. Atmosfera będzie ciężka a współpracownicy niekoniecznie chętni do wykonania planu. Ktoś będzie chciał burzyć ustalone strategie, co dodatkowo spowoduje stratę czasu i w efekcie spore napięcia.

Finanse: Czas w kwestiach finansowych dość istotny. Jeśli inwestowałeś teraz czekają cię profity, jeśli nie, możesz mieć nieco kłopotów.

Zdrowie: Serce i układ krwionośny, problemy z ciśnieniem mogą się stać teraz dla ciebie bardzo istotne.

Skorpion

Miłość: Możesz się teraz zakochać bez pamięci, pomimo że nie często ktoś jest w stanie zawrócić ci tak w głowie. Oczywiście nie będzie to łatwa sprawa by razem być ale samo uczucie wzrośnie i poczujesz się jak nowo narodzony. W stałych związkach stabilizacja, chociaż u niektórych z was będą możliwe trudniejsze sytuacje a nawet zakończenia trudnych relacji.

Praca: Praca będzie teraz dla ciebie bardzo istotna. Planów mnóstwo a czasu będzie ciągle brakowało. Elastyczność i cierpliwość to rzeczy, które będą Ci teraz niezwykle potrzebne. Uda się dużo załatwić ale pracować możesz długo po godzinach.

Finanse: Dojdziesz z kimś do ważnego porozumienia i sprawy finansowe zaczną iść całkiem pozytywnie. Będziesz zadowolony i to bardzo.

Zdrowie: Gardło da się we znaki. Uważaj na chłód i przeziębienia.

Strzelec

Miłość: Uda się wam wreszcie dojść do porozumienia i mimo, że mogą być jeszcze trudne dni macie wielkie szanse na to by jednak razem zacząć waszą drogę. Niektórzy z was mogą mieć jednak wiele wzajemnych pretensji. Osoby, które szukają znajdą a nawet uczucie spłynie niczym nie zapowiadając sytuacji.

Praca: Dużo obowiązków teraz będziesz chciał narzucić innym ale ten plan się nie uda. Będziesz rozczarowany. Czasem trzeba przemyśleć swoje zachowanie. Zrobisz sobie wrogów i będzie ciężki klimat. Pod koniec tygodnia wyjaśni się jakaś ważna sprawa, której od dawna nie szło zamknąć. To przywróci spokój w firmie.

Finanse: Jeśli będziesz tak gospodarował finansami i tego nie zmienisz, wkrótce okaże się, że twoje zobowiązania są naprawdę duże i trzeba będzie szukać wyjścia z tej sytuacji.

Zdrowie: Kolana to sprawa dla ciebie dość istotna, nie zwlekaj z bólem, może okazać się, że zabieg będzie ostatnią deską ratunku.

Koziorożec

Miłość: Miłość będzie wam teraz sprzyjała. Dobry czas na odnowienie uczuć. Niektórzy wejdą w nowe, udane relacje i będą mieli z tego powodu wiele radości. Zmiany i rotacje w uczuciach mogą teraz zaskoczyć wielu z was. Niektóre związki przejdą swoiste odnowienie uczuć, możesz dowiedzieć się również czegoś bardzo ważnego w sprawach rodzinnych.

Praca: Ktoś w pracy chce uknuć na ciebie spisek, bądź ostrożny. Możesz teraz odczuć wielkie rozczarowanie osobą, którą darzyłeś wielkimi nadziejami na dobry kontakt. Pod koniec tygodnia dobra informacja od szefa poprawi ci zdecydowanie humor.

Finanse: Jesteś teraz pod dobrą gwiazdą. Możesz spróbować zagrać w jakąś loterię, masz możliwość wygrania jakiejś nagrody, która cię zadowoli i zaskoczy.

Zdrowie: Jesteś czasem zbyt nerwowy i to odbija się na twoim zdrowiu. Nadmiar stresu i nerwy oraz nadmierne przeżywanie niektórych rzeczy odczuje twój żołądek i jelita.

Wodnik

Miłość: W związku dobry i spokojny czas. Spokój zamienisz teraz trochę w dreszczyk emocji i pikanterii. To was bardzo ożywi i wniesie powiew nowej energii. Pod koniec tygodnia ważna rodzinna rozmowa wniesie pewien problem do rozwiązania. Osoby poszukujące miłości będą teraz miały bardzo korzystny czas dla siebie.

Praca: W życiu zawodowym szykują się pewne zmiany. Jeśli widzisz, że dzieje się od dawna źle nie czekaj aż stanie się cud. Możesz stracić nawet pracę. Ci, którzy źle zarządzali będą mieli teraz spore kłopoty i trudno będzie znaleźć sensowne wyjście z sytuacji. Nie podejmuj pochopnych decyzji gdyż możesz ich jeszcze bardziej żałować.

Finanse: Uważaj na sprawy finansowe. Jeśli dobre zarządzasz masz swoje uzbierane to nic ci nie grozi. Możesz być spokojny. Lecz osoby, które weszły w nadmierne wydatki lub zobowiązania mogą teraz bardzo odczuć ich ciężar na sobie.

Zdrowie: Odporność to sprawa istotna dla ciebie. Możesz się przeziębić również znienacka, ale bardziej zwróć uwagę na pewne sprawy, z którymi twój organizm musi sobie już od dawna radzić.

Ryby

Miłość: Część z was będzie teraz kuła żelazo póki gorące. Uczucia, które do ciebie teraz zeszły możesz przeżywać jak pierwsze uniesienia miłosne. W środku tygodnia dowiesz się czegoś bardzo ważnego a może i podejmiesz dość istotną decyzję na przyszłość. Niektóre związki będą miały trudniejszy czas, szczególnie osoby urodzone w ostatniej dekadzie mogą stawiać czoło wyzwaniom i nieporozumieniom.

Praca: Zawodowe sprawy zajmą ci teraz uwagę. Tydzień rozpoczniesz bardzo intensywnie. Niestety ktoś nie dotrzyma danego słowa i wszystko będzie mocno utrudnione, a terminy nie będą chciały czekać. Stres da się we znaki a cały zespół będzie odczuwał takie energie. Pod koniec tygodnia jednak dzięki pewnym posunięciom uda się załatwić bardzo istotną sprawę.

Finanse: Temat pieniędzy będzie ci teraz bardzo sprzyjał. Możliwe jakieś bonusy, wygrana lub pieniądze, na które czekasz od dawna.

Zdrowie: Dla kobiet bardzo istotne będą sprawy kobiece – układ limfatyczny może teraz być odczuwalny. Nerki i układ moczowy również i o ten temat za

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl