Trwa ładowanie...
Megafon.pl
mark ruffalo
20-01-2014 17:42

Hulk zachęca do ekologii

Mark Ruffalo marzy o samodzielnym filmie dla superbohatera Hulka. Co więcej, miałby to być film z ekologicznym przesłaniem.

Hulk zachęca do ekologiiŹródło: AFP
d4h2bvh
d4h2bvh

Mark Ruffalo marzy o samodzielnym filmie dla superbohatera Hulka. Co więcej, miałby to być film z ekologicznym przesłaniem. Aktor, który wciela się w Hulka w kinowej serii "Avengers", zapowiedział, że porozmawia z ludźmi z Marvela o potencjalnej realizacji oddzielnego filmu o zielonoskórym herosie.
- Jako artyści mamy możliwość docierania do bardzo wielu ludzi - tłumaczy Ruffalo.

- Wszyscy ponosimy też odpowiedzialność za planetę, na której żyjemy. Naszym zadaniem, jako twórców, jest przybliżenie widzom nauki, pokazanie im alternatyw. Gram w "Avengers", ale jeśli zebrać wszystkie moje sceny, wyjdzie tego razem z 10 minut, więc nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Ale gdyby udało się nakręcić oddzielny film o Hulku, miałbym o wiele większe pole do popisu. Nadal szukam swojego głosu i uczę się negocjacji z ludźmi ze studia.

Na razie fani Hulka będą musieli zadowolić się jego kolejnym występem w filmie z serii "Avengers". Obraz "Avengers: Age of Ultron" trafi do kin w maju 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

d4h2bvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h2bvh