Trwa ładowanie...
d2fhhod
Jak golić nogi maszynką?

Jak golić nogi maszynką?

Golenie nóg jest koniecznością nie zawsze przyjemną. Kiedy zaraz po goleniu wydaje Ci się, że osiągnęłaś oszałamiający efekt gładkich nóg, po kilku minutach pojawia się zaczerwienienie i wysypka. Na pewno z doświadczenia wiedzą o tym panie, które posiadają skórę wrażliwą. Jednak są sposoby dzięki którym można zminimalizować te podrażnienia do minimum.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2fhhod

Golenie nóg jest koniecznością nie zawsze przyjemną. Kiedy zaraz po goleniu wydaje ci się, że osiągnęłaś oszałamiający efekt gładkich nóg, po kilku minutach pojawia się zaczerwienienie i wysypka. Na pewno z doświadczenia wiedzą o tym panie, które posiadają skórę wrażliwą. Jednak są sposoby dzięki którym można zminimalizować te podrażnienia do minimum.

Jak zatem pielęgnować nogi? Przede wszystkim należy pamiętać o peelingu, który należy wykonywać przed goleniem. Usunie martwy naskórek i pobudzi krążenie. Następnie można przystąpić do golenia nóg. Sposobów na depilację tej partii ciała jest kilka. Jednym z nich jest użycie maszynki do golenia. Na jaką się zdecydować? Chcąc uzyskać jak najlepszy efekt należy użyć takiej, która ma trzy ostrza a także ruchomą główkę, która dostosuje się do kształtu golonej powierzchni.

d2fhhod

- Warto pamiętać, aby nigdy nie wykonywać depilacji maszynką na sucho. Mydło również nie jest wskazane, dlatego należy stosować kosmetyki specjalnie do tego przeznaczone, takie jak pianki lub żele do golenia - radzi Katarzyna Fabianiak, reprezentant marki Gillette Venus.

d2fhhod

Podziel się opinią

Share

d2fhhod

d2fhhod