Trwa ładowanie...
Jak wygląda dzień Małgorzaty Rozenek?

Jak wygląda dzień Małgorzaty Rozenek?

Odprowadza dzieci do szkoły, wyprowadza psa, a potem robi zakupy na bazarku.

Share
d18f0z1

Odprowadza dzieci do szkoły, wyprowadza psa, a potem robi zakupy na bazarku. Obowiązkowym punktem każdego dnia Małgorzaty Rozenek jest siłownia. Mateusz Hładki spędził z Małgorzatą Rozenek jeden dzień. Wybrał się z nią na bazar i do ulubionego antykwariatu. Rozenek opowiedziała jakich owoców nie może zabraknąć w jej domu, a także co najbardziej lubi jeść jej partner Radosław Majdan. Jakie ma sposoby na dobrą organizację czasu i dlaczego lubi "wpadać na plan w króliku"?

- U mnie w domu zawsze muszą być jabłka, mandarynki i oczywiście ogórki kiszone. Uwielbiają je moi synowie i Radosław też. Najbardziej lubię kupować udźce. Wkładam je do piekarnika, dodaje jabłka i wino i obiad gotowy. To jest przepyszne - zdradza Perfekcyjna Pani Domu.

- Małgosia potrafi zorganizować imprezę w 30 sekund. Gdy zaczęła pracę w telewizji była zestresowana, ale z czasem nabrała wigoru - mówią o Rozenek jej przyjaciele.

d18f0z1

Choć z zawodu jest prawniczką zyskała rozgłos jako prowadząca program "Perfekcyjna Pani Domu", w którym radziła utrzymać porządki w domu. Rozenek wydała dwie książki "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" i "Perfekcyjny ogród. Poradnik". Przez 10 lat była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów. Obecnie związana jest z Radosławem Majdanem.

d18f0z1

Podziel się opinią

Share
d18f0z1
d18f0z1
Strona Główna WP