GwiazdyJakie kolory połączą Polaków?

Jakie kolory połączą Polaków?

Jakie kolory połączą Polaków?
Źródło zdjęć: © 123RF

28.04.2015 11:09, aktual.: 28.04.2015 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blue velvet czy śliwkowa krynolina? Który wybrać do salonu? Spory na temat doboru koloru ścian w mieszkaniu są od dawna. Dekoral w ramach kampanii Kolorowa Polska doradzi Polakom jak łączyć kolory na ścianach, tak by mieszkanie wyglądało modnie. Dzięki odpowiednio dobranym barwom każdy będzie zadowolony, a spór zostanie zażegnany.

Blue velvet czy śliwkowa krynolina? Który wybrać do salonu? Spory na temat doboru koloru ścian w mieszkaniu są od dawna. Dekoral w ramach kampanii "Kolorowa Polska" doradzi Polakom, jak łączyć kolory na ścianach, tak by mieszkanie wyglądało modnie. Dzięki odpowiednio dobranym barwom, każdy będzie zadowolony, a spór zostanie zażegnany.

Pomoc eksperta
W tym roku dwóch ekspertów Dekoral: Kamdi Sosnowska i Bartosz Głogowski udzielą internautom wszelkich porad związanych z urządzeniem mieszkania, metamorfozą czy doborem koloru ścian. Jak się do nich zwrócić? Wystarczy we wpisie na Facebooku lub na forum dodać #kolorowapolska, a specjaliści Dekoral przybędą z pomocą. Przygotują spersonalizowaną odpowiedź w formie pisemnej, wideo lub animacji.

Kolorowa Polska

W ubiegłym roku "Kolorowa Polska" zbadała preferencje kolorystyczne Polaków w odniesieniu do ich miejsca zamieszkania, płci, wieku i upodobań kolorystycznych. W tym roku zostaną zbadane preferencje ankietowanych w odniesieniu do kolorów, wskazując im jednocześnie, jak je ze sobą łączyć.

Badanie kolorystyczne i iPhone 5C!

Dane zostaną zebrane z ankiet wypełnionych na www.kolorowpolska.pl oraz podczas wydarzenia w mieście, do którego zostanie wysłana instalacja świetlna. Badanie encefalografem pozwoli poznać myśli dwóch badanych osób, wskazując jednocześnie co ich łączy.

W jakim mieście odbędzie się wydarzenie? Tego jeszcze nie wiadomo. Zostanie ono wyłonione podczas głosowania internautów. Zarówno podczas głosowania, jak i wypełniania ankiety, pojawi się możliwość wygrania iPhone’a 5C. Można go będzie również zdobyć udostępniając swoje zdjęcie z #kolorowapolska na swoim profilu na Facebooku.

Raport Cała kampania zakończy się podsumowaniem zebranych informacji w formie raportu w magazynie "Cztery Kąty". Dowiemy się z niego, jakie połączenia kolorystyczne dominują w gustach Polaków.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także