Trwa ładowanie...
Megafon.pl
daniel craig
26-08-2014 10:51

James Bond szuka przeciwnika

Producenci "Bonda 24" rozpoczęli poszukiwania aktora do roli przeciwnika 007.

Share
James Bond szuka przeciwnikaŹródło: ONS.pl
d2d3lnk

Producenci "Bonda 24" rozpoczęli poszukiwania aktora do roli przeciwnika 007. Nowy główny czarny charakter będzie miał przypominać bandziorów z dawnych czasów. Poszukiwany jest wysoki i bardzo sprawny fizycznie aktor z charakterystycznym wyglądem. Nie wykluczono zaangażowania kogoś z byłych sportowców. Postać na razie nazywa się Hinx (to robocze imię, które może ulec zmianie w czasie produkcji) i ma między 30 a 45 lat.

Wiadomo, że bohater kilkukrotnie stanie oko w oko z Bondem, a także weźmie udział w pościgu samochodowym.

Twórcy chcą przedstawić widzom postać równie ciekawą, co grany przez Richarda Kiela Buźka z "Moonrakera" czy Oddjob (Harold Sakata) z "Goldfingera".

d2d3lnk

Przypomnijmy, że film, który nie posiada jeszcze konkretnego tytułu, wyreżyseruje Sam Mendes. Artysta chce, aby w jednej z ról wystąpiła znana z "Życia Adeli" Léa Seydoux. W pierwszej połowie sierpnia zaprosił ją do rozmów w tej sprawie.

Pewnym jest, że w obsadzie znajdą się Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Chiwetel Ejiofor i Penélope Cruz. Nad scenariuszem pracowali najpierw John Logan, a ostatnio poprawiają go Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmują się, tradycyjnie w przypadku bondowskiego cyklu, Barbara Broccoli i Michael G. Wilson. Zdjęcia ruszają na przełomie listopada i grudnia. Premiera planowana jest na listopad 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

Na zdjęciu: Daniel Craig jako James Bond w filmie "Casino Royale".
d2d3lnk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d3lnk
d2d3lnk