GwiazdyJames Bond szuka przeciwnika

James Bond szuka przeciwnika

James Bond szuka przeciwnika
Źródło zdjęć: © ONS.pl

26.08.2014 10:51, aktual.: 26.08.2014 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producenci "Bonda 24" rozpoczęli poszukiwania aktora do roli przeciwnika 007.

Producenci "Bonda 24" rozpoczęli poszukiwania aktora do roli przeciwnika 007. Nowy główny czarny charakter będzie miał przypominać bandziorów z dawnych czasów. Poszukiwany jest wysoki i bardzo sprawny fizycznie aktor z charakterystycznym wyglądem. Nie wykluczono zaangażowania kogoś z byłych sportowców. Postać na razie nazywa się Hinx (to robocze imię, które może ulec zmianie w czasie produkcji) i ma między 30 a 45 lat.

Wiadomo, że bohater kilkukrotnie stanie oko w oko z Bondem, a także weźmie udział w pościgu samochodowym.

Twórcy chcą przedstawić widzom postać równie ciekawą, co grany przez Richarda Kiela Buźka z "Moonrakera" czy Oddjob (Harold Sakata) z "Goldfingera".

Przypomnijmy, że film, który nie posiada jeszcze konkretnego tytułu, wyreżyseruje Sam Mendes. Artysta chce, aby w jednej z ról wystąpiła znana z "Życia Adeli" Léa Seydoux. W pierwszej połowie sierpnia zaprosił ją do rozmów w tej sprawie.

Pewnym jest, że w obsadzie znajdą się Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Chiwetel Ejiofor i Penélope Cruz. Nad scenariuszem pracowali najpierw John Logan, a ostatnio poprawiają go Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmują się, tradycyjnie w przypadku bondowskiego cyklu, Barbara Broccoli i Michael G. Wilson. Zdjęcia ruszają na przełomie listopada i grudnia. Premiera planowana jest na listopad 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

Na zdjęciu: Daniel Craig jako James Bond w filmie "Casino Royale".

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także