Trwa ładowanie...
d5y5wip
Megafon.pl
Ludzie

Jared Leto podpadł Kanye Westowi

Niejeden reżyser marzy o stworzeniu teledysku dla Kanye Westa, niewielu odmówiłoby współpracy. Jednak aktor, reżyser i gwiazda rocka w jednej osobie, czyli Jared Leto nie skorzystał z propozycji rapera.
Share
Jared Leto podpadł Kanye Westowi
Źródło: ONS.pl
d5y5wip

Niejeden reżyser marzy o stworzeniu teledysku dla Kanye Westa, niewielu odmówiłoby współpracy. Jednak aktor, reżyser i gwiazda rocka w jednej osobie, czyli Jared Leto nie skorzystał z propozycji rapera. W wywiadzie dla BBC lider 30 Seconds To Mars ujawnił, że wielu artystów, na czele z Westem, prosiło go o nakręcenie klipu, ale był zbyt zapracowany i zawsze odmawiał.

- Wielokrotnie proszono mnie o zrobienie teledysku, pojawiło się nawet nazwisko Kanye Westa - mówi Jared Leto. - To zawsze powód do dumy, ale trudno mi znaleźć czas na pracę dla innych ludzi. Kiedy zajmuję się reżyserią, montażem i produkcją, trwa to miesiącami - to naprawdę nie jest krótkoterminowe zlecenie.

Kanye West miał już okazję współpracować z 30 Seconds To Mars, wspólnie nagrali utwór "Hurricane 2.0", który ukazał się w 2010 roku na rozszerzonej reedycji krążka "This Is War".

d5y5wip

Leto reżyseruje teledyski swojej kapeli pod pseudonimem Bartholomew Cubbins. W listopadzie na ekrany kin wejdzie pierwszy od czterech lat film z jego udziałem - "Dallas Buyers Club", gdzie zagra cierpiącego na AIDS transseksualistę.

Dyskografię 30 Seconds To Mars zamyka longplay "Love Lust Faith + Dreams" z maja tego 2013. Miesiąc później ukazał się najnowszy album Kanye Westa, "Yeezus".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jared Leto żyje po swojemu*

* Dla roli przestał jeść!*

* Jared Leto dostał ucho*

d5y5wip

Podziel się opinią

Share
d5y5wip
d5y5wip