Trwa ładowanie...
ycipk-b1b5zc
Megafon.pl
Ludzie

Jennifer Hudson wybaczyła mordercy

Jennifer Hudson wybaczyła swojemu szwagrowi Williamowi Balfourowi, który przed czterema laty zamordował troje członków jej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Hudson wybaczyła mordercy
(AP)
ycipk-b1b5zc

Jennifer Hudson wybaczyła swojemu szwagrowi Williamowi Balfourowi, który przed czterema laty zamordował troje członków jej rodziny. W październiku 2008 roku szwagier wokalistki zabił jej matkę Darnell Donaldson, brata Jasona i siostrzeńca Juliana Kinga. Jak twierdziła obrona, Balfour zaczął strzelać po tym, jak wydawało mu się, że siostra piosenkarki, Julia, zdradziła go. Sąd skazał go na potrójne dożywocie i dodatkowe 120 lat za inne przestępstwa, bez możliwości zwolnienia warunkowego.

- Wybaczyłam mu - oznajmiła Hudson w rozmowie z Oprah Winfrey. - Wiem, że większość jego życia to nie jego wina. W międzyczasie dowiedziałam się o wielu faktach z jego przeszłości, o których nie miałam pojęcia. O tym, jak był wychowywany, w jakich warunkach dorastał. Gdyby otrzymał taką miłość, jaką dała mi moja matka, miałby szansę być dobrym człowiekiem, ale takiej szansy nigdy nie dostał.

Hudson dodała także, że od czasu pogrzebu jeszcze nie odwiedziła grobów swoich bliskich, jednak zamierza zrobić to w najbliższej przyszłości.

ycipk-b1b5zc

Artystka dołączyła niedawno do obsady serialu muzycznego "Smash". Jej dorobek muzyczny zamyka płyta "I Remember Me" z marca 2011 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jennifer Hudson wkracza do świata mody*

ycipk-b1b5zc

* Hudson opisze walkę z kilogramami*

* "Jestem bardziej dumna z utraty wagi niż z Oscara!"*

Jennifer Hudson marzy o kolejnym dziecku

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-b1b5zc

ycipk-b1b5zc
ycipk-b1b5zc