Trwa ładowanie...

Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino

W sieci pojawiły się informacje, iż Jennifer Lawrence negocjuje warunki udziału w filmie "The Hateful Eight" Quentina Tarantino.
Share
Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino
Źródło: AFP
d10xt6g

W sieci pojawiły się informacje, iż Jennifer Lawrence negocjuje warunki udziału w filmie "The Hateful Eight" Quentina Tarantino. Bohaterami westernu będzie tytułowa ósemka, wśród której znajduje się jedna kobieta, więźniarka Daisy Domergue. Akcja obrazu ma rozegrać się po Wojnie Secesyjnej, w małym miasteczku w Wyoming.

W kwietniu odbyło się czytanie scenariusza, podczas którego w rolę Daisy Domergue wcielały się Zoe Bell i Amber Tamblyn. Żadna z nich nie została jednak oficjalnie obsadzona w filmie. Według niepotwierdzonych źródeł, rola więźniarki przypadnie właśnie Jennifer Lawrence.

W obsadzie westernu mają znaleźć się także Bruce Dern, Kurt Russell, Michael Madsen, James Remar, Walton Goggins oraz Samuel L. Jackson. Zdjęcia będą kręcone zimą tego roku.

d10xt6g

Projekt Quentina Tarantino nawiązuje do dzieła Johna Sturgesa z 1960 roku, "Siedmiu wspaniałych", który był z kolei remakiem "Siedmiu samurajów" Akiry Kurosawy z 1954 roku.

Jennifer Lawrence, laureatkę Oscara za za film "Poradnik pozytywnego myślenia", można było niedawno podziwiać w superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". W listopadzie do kin wejdą natomiast "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" z niespełna 24-letnią aktorką w roli głównej.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jennifer Lawrence i Chris Martin mogą być parą*

* Jennifer Lawrence zaprojektuje mopa*

* Quentin Tarantino myśli o science fiction*

d10xt6g

Podziel się opinią

Share
d10xt6g
d10xt6g