Trwa ładowanie...

Jennifer Lawrence zaprojektuje mopa

Jennifer Lawrence potwierdziła, że zagra główną rolę w nowym filmie Davida O. Russella. Obraz opowie o samotnej matce, która wpadła na pomysł skonstruowania samowyżymającego się mopa.
Share
Jennifer Lawrence zaprojektuje mopa
Źródło: AFP
d4cxypo

Jennifer Lawrence potwierdziła, że zagra główną rolę w nowym filmie Davida O. Russella. Bohaterką dzieła będzie Joy Mangano, samotna matka z Long Island, która pracowała na aż trzech etatach, aby utrzymać rodzinę. Pewnego dnia wpadła na pomysł skonstruowania samowyżymającego się mopa, który następnie opatentowała i przedstawiła firmie prowadzącej telesprzedaż.

Jej mop okazał się strzałem w dziesiątkę, a Mangano nagle nie musiała martwić się o pieniądze. Przedsiębiorcza kobieta poszła za ciosem i opatentowała kilka innych przedmiotów codziennego użytku, m.in. specjalne wieszaki na ubrania, neutralizatory zapachów i linię praktycznych toreb podróżnych.

Scenariusz dla wytwórni Fox 2000 napisała już Annie Mumolo ("Druhny"). Za kamerą stanie David O. Russell. Produkcją filmu zajmują się John Davis, John Fox i Ken Mok.

d4cxypo

David O. Russell i Jennifer Lawrence pracowali razem przy "Poradniku pozytywnego myślenia" oraz "American Hustle". Za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia" Lawrence otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, a za "American Hustle" statuetkę Złotego Globa dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Jennifer Lawrence możemy podziwiać obecnie w superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". W listopadzie do kin wejdą natomiast "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" z niespełna 24-letnią aktorką w roli głównej.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* David O. Russell zakochany w Jennifer Lawrence*

* Jennifer Lawrence zaskoczona nagrodą BAFTA*

* Wielomilionowy kontrakt Jennifer Lawrence*

d4cxypo

Podziel się opinią

Share
d4cxypo
d4cxypo