Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ma władzę

Jennifer Lopez uznana została za najpotężniejszą celebrytkę na świecie. Gwiazda znalazła się na pierwszym miejscu rankingu sporządzonego przez magazyn "Forbes".

Share
Jennifer Lopez ma władzę
Źródło: AP
d39oda1

Jennifer Lopez uznana została za najpotężniejszą celebrytkę na świecie. Gwiazda znalazła się na pierwszym miejscu rankingu sporządzonego przez magazyn "Forbes". Artystka awansowała o 50. oczek w stosunku do ubiegłorocznej listy. Pokonała tym samym Oprah Winfrey, Justina Biebera czy Lady Gagę. Jej pozycja wzmocniła się m.in. za sprawą udziału w amerykańskiej edycji programu "Idol".

Dzięki niemu odzyskała popularność, a to z kolei przełożyło się na sprzedaż jej płyt oraz, oczywiście, powiększenie majątku. We wrześniu 2011 roku Amerykana wypuściła ponadto nową kolekcję ubrań dla Kohl's, a w maju dodała osiemnasty zapach do swojej linii perfum Glow.

d39oda1

Choć 42-latka od niedawna znów jest singielką, nadal współpracuje z byłym mężem, Markiem Anthonym, poszukując talentów w Ameryce Południowej w ramach programu "Q'Viva: The Chosen".

Lopez ostatnio zagrała w komedii "Jak urodzić i nie zwariować", której polska premiera przewidziana jest na 1 czerwca. Jej muzyczny dorobek zamyka album "Love?" z kwietnia 2011 roku.

(Megafon.pl/ma)

d39oda1

Podziel się opinią

Share
d39oda1
d39oda1