Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
moda na jesień

Jesienią postaw na kolor

Wielkimi krokami żegnamy się z latem i według stereotypów powinniśmy zacząć zmieniać naszą garderobę. Kolorowe sukienki, dodatki, buty chowamy do pudelek, a zastępujemy je szarymi, czarnymi, ciężkimi ubraniami? Nic bardziej mylnego!

Share
Jesienią postaw na kolor
Źródło: sukienkowo.com
d2ant5e

Wielkimi krokami żegnamy się z latem i według stereotypów powinniśmy zacząć zmieniać naszą garderobę. Kolorowe sukienki, dodatki, buty chowamy do pudelek, a zastępujemy je szarymi, czarnymi, ciężkimi ubraniami? Nic bardziej mylnego! Jesień to również czas szaleństwa, koloru i wielu możliwości, dlatego przygotowaliśmy dla Was trzy stylizacje z sukienkami. W roli głównej delikatny, kobiecy, ale i dziewczęcy róż.

Wrzesień to zdecydowanie jeden z tych miesięcy, w których nie tylko czekają na nas wesela, ale również imprezy okolicznościowe, firmowe czy na przykład półmetki. Czy pamiętacie jeszcze te czasy, kiedy wybierało się idealną kreację na szkolną imprezę? Niektóre z nas mają już ten temat za sobą, a niektóre dopiero przed. Jednak bez względu na to, na jaką okazję chcemy wybrać idealną sukienkę, nie bójmy się zaryzykować. Kolory pastelowe mają swój urok również wczesną jesienią.

(fot. sukienkowo.com)
Źródło: (fot. sukienkowo.com)
(fot. sukienkowo.com)
Źródło: (fot. sukienkowo.com)

(mtr), kobieta.wp.pl

d2ant5e

Podziel się opinią

Share
d2ant5e
d2ant5e