ModaJoanna Babynko została Miss Polski WP 2018!

Joanna Babynko została Miss Polski WP 2018!

Joanna Babynko została Miss Polski WP 2018!
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Aleksandra Hangel
09.12.2018 22:56, aktualizacja: 10.12.2018 11:16

9 grudnia w Krynicy-Zdroju odbył się najważniejszy konkurs piękności. Miss Polski WP 2018 to Joanna Babynko!

Joanna ma 22 lata i pochodzi z Białegostoku. Aktualnie pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Obraz
© WP.PL

Przez wiele lat wyczynowo trenowała karate WKF. Wielokrotnie stawała na podium w Karate Shotokan, podczas Pucharu Polski czy Mistrzostw Polski. Jest wicemistrzynią Europy w Kumite Drużynowym Kadetek na Mistrzostwach Europy Karate Shotokan 2013 oraz brązową medalistką w Kumite Indywidualnym na tych samych zawodach.

Jej hobby to akwarystyka, podróżowanie, sztuki walki, medycyna ratunkowa, a od niedawna także gra w szachy. Lubi kuchnię polską, szczególnie tę serwowaną przez babcię. Jako mała dziewczynka brała udział w przedstawieniach, konkursach recytatorskich i występach szkolnej grupy tanecznej, ale tak naprawdę najwięcej odwagi i pewności siebie nabyła podczas zawodów karate. To właśnie tam, kiedy była zdana na siebie, musiała nauczyć się samodzielnego podejmowania decyzji i radzenia sobie nie tylko ze stresem i presją, a także z obserwacją widzów.

Joanna zdobyła najważniejszy tytuł swojego regionu i tak zakwalifikowała się do konkursu Miss Polski. Teraz do swojego portfolio wpisać może także tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski 2018! Nie spodziewała się jednak, że to właśnie do niej trafi korona.

Nagrodę 5.000 zł wręczyła pięknej Polce Paulina Gumowska - redaktor naczelna działu Lifestyle w WP. Fundatorem nagrody dla Miss Polski Wirtualnej Polski 2018 jest portal wakacje.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl