GwiazdyJoanna Krupa idzie do ołtarza

Joanna Krupa idzie do ołtarza

Joanna Krupa idzie do ołtarza
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Aleksandra Kisiel
05.08.2018 11:45

Joanna Krupa wzięła ślub kościelny ze swoim mężem Douglasem Nunesem. Polska modelka i amerykański biznesmen powiedzieli "tak" w kościele w Krakowie. Uroczystość była kameralna, co widać na filmie opublikowanym przez Krupę w social mediach.

Joanna Krupa po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem modelka zdecydowała się na skromną uroczystość. Najpierw - cywilny ślub w USA, potem kościelny w Krakowie.

Krupa szła do ołtarza w przepięknej białej sukni projektu Sylwii Romaniuk. Na Instagramie opublikowała właśnie film z tego ważnego wydarzenia. Widać, że jest bardzo szczęśliwa, a ceremonia niczym nie przypominała medialnego wydarzenia, jakim były jej zaślubiny z Romainem Zago.

W tym ważnym dniu Joannie towarzyszyła rodzina i przyjaciele. Zabrakło tylko psiaków, które zapewne zostały pod opieką byłego męża, z którym modelka utrzymuje bardzo dobre, zażyłe relacje. Kilka miesięcy temu, gdy świat obiegła informacja o zaręczynach Krupy, Zago stanął w obronie modelki. Zarzucano jej, że bardzo szybko weszła w nowy związek. W social media biznesmen oświadczył, że ich związek oficjalnie zakończył się w momencie ogłoszenia separacji w 2016 roku, ale tak na prawdę już wcześniej mocno się od siebie oddalili.

"Jesteśmy teraz przyjaciółmi bardziej niż kiedykolwiek. Rozmawiamy i piszemy każdego dnia i nie tylko szukamy u siebie porad, ale również dodajemy sobie odwagi, by osiągnąć maksymalny poziom szczęścia i sukcesu.
Nie mógłbym być szczęśliwszy, że znalazła sobie kogoś, bo oboje obiecaliśmy sobie dawno temu, że naszym celem jest uszczęśliwianie się nawzajem," na koniec Zago pogratulował Joannie i Douglasowi i życzył im wszystkiego najlepszego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta