Trwa ładowanie...
d2z1bzp

Joanna Krupa idzie do ołtarza

Joanna Krupa wzięła ślub kościelny ze swoim mężem Douglasem Nunesem. Polska modelka i amerykański biznesmen powiedzieli "tak" w kościele w Krakowie. Uroczystość była kameralna, co widać na filmie opublikowanym przez Krupę w social mediach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa idzie do ołtarza
(Instagram.com)
d2z1bzp

Joanna Krupa po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem modelka zdecydowała się na skromną uroczystość. Najpierw - cywilny ślub w USA, potem kościelny w Krakowie.

Krupa szła do ołtarza w przepięknej białej sukni projektu Sylwii Romaniuk. Na Instagramie opublikowała właśnie film z tego ważnego wydarzenia. Widać, że jest bardzo szczęśliwa, a ceremonia niczym nie przypominała medialnego wydarzenia, jakim były jej zaślubiny z Romainem Zago.

W tym ważnym dniu Joannie towarzyszyła rodzina i przyjaciele. Zabrakło tylko psiaków, które zapewne zostały pod opieką byłego męża, z którym modelka utrzymuje bardzo dobre, zażyłe relacje. Kilka miesięcy temu, gdy świat obiegła informacja o zaręczynach Krupy, Zago stanął w obronie modelki. Zarzucano jej, że bardzo szybko weszła w nowy związek. W social media biznesmen oświadczył, że ich związek oficjalnie zakończył się w momencie ogłoszenia separacji w 2016 roku, ale tak na prawdę już wcześniej mocno się od siebie oddalili.

"Jesteśmy teraz przyjaciółmi bardziej niż kiedykolwiek. Rozmawiamy i piszemy każdego dnia i nie tylko szukamy u siebie porad, ale również dodajemy sobie odwagi, by osiągnąć maksymalny poziom szczęścia i sukcesu.
Nie mógłbym być szczęśliwszy, że znalazła sobie kogoś, bo oboje obiecaliśmy sobie dawno temu, że naszym celem jest uszczęśliwianie się nawzajem," na koniec Zago pogratulował Joannie i Douglasowi i życzył im wszystkiego najlepszego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2z1bzp

Podziel się opinią

Share

d2z1bzp

d2z1bzp