GwiazdyJoanna Krupa poprowadzi nowy program!

Joanna Krupa poprowadzi nowy program!

Joanna Krupa poprowadzi nowy program!
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.01.2017 09:50, aktualizacja: 23.01.2017 10:41

Joanna Krupa zaskoczyła fanów wspaniałą inicjatywą. Modelka powiedziała, że niebawem ma zamiar spełnić swoje marzenie: poprowadzić program, dzięki któremu pomoże bezdomnym zwierzakom.

Joanna Krupa występowała nago w kampaniach PETA

Modelka od lat znana jest z kontrowersyjnych kampanii dla PETA, w których nago nakłania ludzi do miłosierdzia wobec zwierząt. Chyba każdy kojarzy zdjęcie Joanny Krupy zasłoniętej krzyżem, ze sloganem „Bądź aniołem dla zwierząt. Zawsze adoptuj. Nigdy nie kupuj”. Uświadamiała również, jak wielkim okrucieństwem jest przetrzymywanie orek w niewoli. Jak widać, modelka swoje wdzięki wykorzystuje w słusznej sprawie.

Obraz
© Youtube.com

Nowy program Joanny Krupy

Joanna Krupa nie poprzestaje jednak na akcjach dla PETA oraz wspomaganiu schronisk dla zwierząt. Już niebawem zamierza rozpocząć program, którego ideą będzie misja niesienia pomocy czworonogom. Na antenie TVN program pojawi się już niedługo i będzie nosił nazwę „Misja Pies”. Krupa będzie w nim zachęcać do adoptowania psów i udowadniać, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Obraz
© TVN/x-news

Krupa nie ukrywa, że ten program to jej ogromne marzenie. Podkreśla, że w USA funkcjonuje wiele podobnych inicjatyw. Nie zdradziła jednak szczegółów dotyczących projektu. To wspaniałe, że modelka stara się być głosem tych, którzy go nie mają i swą sławę oraz wizerunek wykorzystuje do słusznych celów.