Trwa ładowanie...
d29acxh
Megafon.pl
Ludzie

Joaquin Phoenix jako Doktor Strange

Przedstawiciele studia Marvel trzymają język za zębami i nie zdradzają kto ma największe szanse na główną rolę w filmie "Doctor Strange". Wygląda jednak na to, że ciągle jest to Joaquin Phoenix.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joaquin Phoenix jako Doktor Strange
(AFP)
d29acxh

Przedstawiciele studia Marvel trzymają język za zębami i nie zdradzają kto ma największe szanse na główną rolę w filmie "Doctor Strange". Wygląda jednak na to, że ciągle jest to Joaquin Phoenix. Plotki na temat rozmów wytwórni z Phoeniksem na temat filmu pojawiły się w sieci mniej więcej miesiąc temu. Teraz media obiegła informacja, że na horyzoncie pojawiło się nowe nazwisko - Jacka Hustona.

Nie wszystkie redakcje przekonane są jednak o zmianie. Anonimowi informatorzy redakcji Collider.com twierdzą, że Phoenix to ciągle najmocniejszy kandydat. Negocjacje z nim są już podobno na ostatnim etapie i kontrakt wkrótce zostanie podpisany. Rozmowy przedłużają się najprawdopodobniej dlatego, że umowa ma dotyczyć nie jednego, a wielu filmów.

Przypomnijmy, że "Doctor Strange" będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Jest to historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

d29acxh

Reżyserią zajmie się Scott Derrickson, a ostateczny scenariusz napisze Jon Spaihts.

Phoenix przyjął niedawno propozycję zagrania w nowym filmie Woody'ego Allena. Produkcja nie posiada jeszcze tytułu, ale wiadomo, że zagra w nim również Emma Stone. Na naszych ekranach gwiazdora mogliśmy ostatnio podziwiać w obrazach "Imigrantka" i "Ona".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Marvel chce Joaquina Phoeniksa w roli Strange'a*

* Joaquin Phoenix na Lazurowym Wybrzeżu z Woodym Allenem*

* Joaquin Phoenix przerażony sławą*

d29acxh

Podziel się opinią

Share
d29acxh
d29acxh