Trwa ładowanie...
Megafon.pl
john malkovich

John Malkovich projektuje na planie

John Malkovich projektuje ubrania podczas pracy na planie filmowym. Aktor jest właścicielem własnej marki odzieżowej, Mrs. Mudd.

Share
John Malkovich projektuje na planieŹródło: AFP
d44zv9h

John Malkovich projektuje ubrania podczas pracy na planie filmowym. W przerwach między ujęciami aktor chwyta za kredki, a następnie przelewa na papier pomysły na nowe kolekcje. Przypomnijmy, że Malkovich jest właścicielem własnej marki odzieżowej, Mrs. Mudd.
- Czasami trzeba czekać kilka godzin na kolejną scenę, więc zawsze zabieram ze sobą na plan kredki i arkusz papieru - opowiada Malkovich.

- Spędzam też wieki w samolotach, a ponieważ nigdy nie mogę spać podczas lotu, po prostu rysuję, dokumentuję nowe pomysły. Do pracy nad projektami potrzebuję wyłącznie papieru i kredek.

Gwiazdor dodał także, że nie zależy mu na podbiciu świata mody.

d44zv9h

- Nie projektuję dużych ilości ubrań, bo nie starcza mi na to czasu - tłumaczy Malkovich. - Sprzedawanie ciuchów na całym świecie nie jest moim celem. Kiedy trzy lata temu zaprezentowałem swoją pierwszą kolekcję, przesyłałem swoje ubrania do ludzi, którzy mnie fascynują - Javiera Bardema, Francisa Forda Coppoli, Alberto Iglesiasa, a także do przyjaciół spoza show-biznesu. Robiłem to zamiast kręcić reklamy i nadal tak prowadzę swoją działalność.

Od dziś, czyli od 26 lipca, polscy widzowie mogą podziwiać Johna Malkovicha w filmie "Red 2".

(Megafon.pl/ma)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d44zv9h

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44zv9h
d44zv9h