GwiazdyJohnny Depp czuł się jak brzydal

Johnny Depp czuł się jak brzydal

Johnny Depp czuł się jak brzydal
Źródło zdjęć: © AP

14.02.2011 18:12, aktual.: 14.02.2011 23:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Johnny Depp czuł się "brzydki" w towarzystwie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Aktor i jego życiowa partnerka, Vanessa Paradis, spędzali sporo czasu z najpopularniejszą parą show-biznesu podczas pobytu w Wenecji, gdzie Depp i Jolie kręcili film "Turysta".

Johnny Depp czuł się "brzydki" w towarzystwie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Aktor i jego życiowa partnerka, Vanessa Paradis, spędzali sporo czasu z najpopularniejszą parą show-biznesu podczas pobytu w Wenecji, gdzie Depp i Jolie kręcili film "Turysta". Towarzystwo Brangeliny, jak prasa ochrzciła Jolie i Pitta, sprawiło, że Depp przypomniał sobie o kompleksach z młodości.

- Gdy pracowałem nad "Turystą", ja i Vanessa często wychodziliśmy na miasto z Angeliną i Bradem - opowiada Depp. - Angie to uderzająca piękność, Vanessa zresztą też. Wszyscy wiemy także, jak wygląda Brad. Gdy siedzieliśmy razem przy stoliku, czułem się jak brzydal. Nie dbam szczególnie o wygląd, rzadko przycinam włosy i brodę. Zawsze byłem dość niepewny siebie. Jako nastolatek miałem ogromne kompleksy. Nie dość, że nie podobałem się sobie, to jeszcze byłem święcie przekonany, że nie ma we mnie ani krzty talentu.

Film "Turysta" zagościł w polskich kinach 14 stycznia.

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także