Trwa ładowanie...

Jolie poszła na całość

Opowiadając o pracy nad tytułową kreacją w filmie "Czarownica", Angelina Jolie przyznaje, że w tym przypadku nie można zdać się na półśrodki.
Share
Jolie poszła na całość
Źródło: AFP
d2gicy5

Opowiadając o pracy nad tytułową kreacją w filmie "Czarownica", Angelina Jolie przyznaje, że w tym przypadku nie można zdać się na półśrodki.
- Tutaj nie można iść na skróty - mówi aktorka w rozmowie z serwisem Collider.com. - Jeżeli masz to zrobić, nie możesz tego "tak jakby" zrobić. Musisz się w pełni w tym zanurzyć i czerpać z tego radość. Oryginał zrobiony był tak dobrze, głos Czarownicy tak wspaniały, a sama animacja tak perfekcyjna, że martwiłam się trochę czy temu wszystkiemu sprostam i nie zawiod.

- Ćwiczyłam jednak dużo z dziećmi. Kiedy zaczęły się śmiać, wiedziałam, że idę w dobrym kierunku. Śmiały się, płakały i chowały w kącie.

Obok Jolie zagrała jej córka, Vivienne. Inne dzieci bały się aktorki przebranej w Czarownicę.

d2gicy5

- Nigdy nie chcieliśmy z Bradem, żeby nasze dzieci były aktorami. Zawsze chcieliśmy jednak, by były obecne w naszym zawodowym życiu - wyjaśnia gwiazda. - Gdy okazało się, że jako Czarownica sieję postrach wśród 4- i 5-latków, a Vivi biega po planie, przypominając małą Aurorę, rozwiązanie problemu wydawało się oczywiste. Najpierw jednak musiałam omówić sprawę z tatą. To nasze dziecko. Jako rodzicom pomysł wydawał się nam uroczy, ale przecież oznaczał, że Vivienne zagrałaby w filmie. Decyzja chwilę nam zajęła.

Przypomnijmy, że obraz opowieść znaną z baśni o Śpiącej Królewnie przedstawia z perspektywy tytułowej bohaterki. Poza Jolie i jej córką w produkcji grają również Elle Fanning, Sharlto Copley, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple i Lesley Manville.

Autorką scenariusza "Czarownicy" jest Linda Woolverton, która w swoim dorobku ma już takie dzieła, jak "Król Lew", "Piękna i Bestia" czy "Alicja w Krainie Czarów".

Na polskich ekranach film zagości już 30 maja.

Całą rozmowę z Jolie można przeczytać w serwisie Collider.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jolie i jej córka w jednym filmie*

* Angelinę Jolie czeka kolejny zabieg*

* Angelina Jolie na okładce ELLE*

d2gicy5

Podziel się opinią

Share
d2gicy5
d2gicy5