GwiazdyJon Bon Jovi: Bieber to dupek!

Jon Bon Jovi: Bieber to dupek!

Jon Bon Jovi: Bieber to dupek!

23.05.2013 23:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jon Bon Jovi nie miał problemu ze skrytykowaniem Justina Biebera, kiedy dowiedział się, że spóźnił się 2 godziny on na swój londyński koncert.

Jon Bon Jovi nie miał problemu ze skrytykowaniem Justina Biebera, kiedy dowiedział się, że ten spóźnił się 2 godziny on na swój londyński koncert. Jego zdaniem to oznaka absolutnego braku szacunku dla fanów.
- W każdym pokoleniu pojawiają się takie osoby, to żadna nowość – powiedział 53-letni rockman w wywiadzie dla „The London Evening”.

- Ryzykują i nie szanują swojej publiczności, która ciężko pracowała, żeby zapłacić za bilet na ich koncert i dała im tym samym zezwolenie na zabranie dwóch lub trzech godzin z ich życia – czy, jak w przypadku tego dzieciaka, 80 minut.

Potem zwrócił swoje słowa do Biebera: - Zachowaj się tak raz, to ci przebaczą. Ale jeśli to się będzie powtarzać, to wstydź się. Nie przyjmą cię z powrotem. Wkrótce staniesz się kolejnym banalnym przypadkiem. To nie jest fajne zachowanie – jesteś dupkiem! Musisz wykonywać swoją pieprzoną pracę!

(ma)

POLECAMY:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)