Trwa ładowanie...

Jon Bon Jovi: Bieber to dupek!

Jon Bon Jovi nie miał problemu ze skrytykowaniem Justina Biebera, kiedy dowiedział się, że spóźnił się 2 godziny on na swój londyński koncert.

Jon Bon Jovi: Bieber to dupek!Źródło: AFP
dir51ix
dir51ix

Jon Bon Jovi nie miał problemu ze skrytykowaniem Justina Biebera, kiedy dowiedział się, że ten spóźnił się 2 godziny on na swój londyński koncert. Jego zdaniem to oznaka absolutnego braku szacunku dla fanów.
- W każdym pokoleniu pojawiają się takie osoby, to żadna nowość – powiedział 53-letni rockman w wywiadzie dla „The London Evening”.

- Ryzykują i nie szanują swojej publiczności, która ciężko pracowała, żeby zapłacić za bilet na ich koncert i dała im tym samym zezwolenie na zabranie dwóch lub trzech godzin z ich życia – czy, jak w przypadku tego dzieciaka, 80 minut.

Potem zwrócił swoje słowa do Biebera: - Zachowaj się tak raz, to ci przebaczą. Ale jeśli to się będzie powtarzać, to wstydź się. Nie przyjmą cię z powrotem. Wkrótce staniesz się kolejnym banalnym przypadkiem. To nie jest fajne zachowanie – jesteś dupkiem! Musisz wykonywać swoją pieprzoną pracę!

(ma)

dir51ix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dir51ix