GwiazdyJovovich nie wyśle córki do pracy

Jovovich nie wyśle córki do pracy

Jovovich nie wyśle córki do pracy
Źródło zdjęć: © AP
25.04.2010 22:39, aktualizacja: 25.04.2010 23:27

Aktorka i modelka, gwiazda serii „Resident Evil”, Milla Jovovich, rozpoczynała karierę jako dziecko. Jednak teraz, kiedy sama została matką, uznaje pomysł promowania dziecięcych gwiazd kina za przerażający.

Aktorka i modelka, gwiazda serii „Resident Evil”, Milla Jovovich, rozpoczynała karierę jako dziecko. Jednak teraz, kiedy sama została matką, uznaje pomysł promowania dziecięcych gwiazd kina za przerażający. Jovovich ma dwuletnią córkę i zarzeka się, że jej dziecko okres dzieciństwa poświęci na zabawę, nie na pracę w showbiznesie.

- Nie będzie pracującym dzieckiem – mówi o córce, Ever Gabo, aktorka. – Cały ten biznes oparty na pracujących dzieciakach mnie przeraża. Moja rodzina borykała się z problemami finansowymi, byliśmy imigrantami z Rosji i naprawdę potrzebny był nam sukces. Moja mama zobaczyła, że mam talent i chciała go jak najlepiej wykorzystać. Ale nie ma potrzeby, żeby Ever zaczęła pracować. Chcę, żeby moja córka była zwykłym dzieckiem. Ciężko pracowała w szkole i powoli odkrywała co jest jej pasją.