Trwa ładowanie...

Justyna Duszyńska krytykuje Ewę Minge!

Jak ostatni sezon w polskiej modzie ocenia Justyna Duszyńska z FashionPost? W programie #dziejesięnażywo podsumowała minione pokazy i kolekcje rodzimych projektantów.

Share
ds53xpv

Jak ostatni sezon w polskiej modzie ocenia Justyna Duszyńska z FashionPost? W programie #dziejesięnażywo podsumowała minione pokazy i kolekcje rodzimych projektantów. Co ciekawe, oprócz słów zachwytu pod adresem autorów kilku ostatnich głośnych pokazów, specjalistka nie zawahała się także skrytykować wydarzeń nieudanych, do których zaliczyła prezentację najnowszej kolekcji Ewy Minge.

"Święta idą, robi się coraz chłodniej, a kobiety się coraz bardziej rozbierają" - zauważyła także prowadząca Małgorzata Leitner. Rzeczywiście, gwiazdy na czerwonych dywanach poczynają sobie coraz śmielej, wybierając kreacje, które więcej odsłaniają niż zakrywają. Kto rozpoczął tę modę? Które gwiazdy są najodważniejsze w tym względzie? Czy są wśród nich także Polki?

Miłośnikom świątecznych ozdób specjalistka podpowiedziała także, gdzie wybrać się, aby móc podziwiać najpiękniejsze dekoracje na świecie.

]( http://fashionpost.pl/ )

ds53xpv
ds53xpv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds53xpv
ds53xpv