Trwa ładowanie...
dcb5c97
Justyna Duszyńska krytykuje Ewę Minge!

Justyna Duszyńska krytykuje Ewę Minge!

Jak ostatni sezon w polskiej modzie ocenia Justyna Duszyńska z FashionPost? W programie #dziejesięnażywo podsumowała minione pokazy i kolekcje rodzimych projektantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dcb5c97

Jak ostatni sezon w polskiej modzie ocenia Justyna Duszyńska z FashionPost? W programie #dziejesięnażywo podsumowała minione pokazy i kolekcje rodzimych projektantów. Co ciekawe, oprócz słów zachwytu pod adresem autorów kilku ostatnich głośnych pokazów, specjalistka nie zawahała się także skrytykować wydarzeń nieudanych, do których zaliczyła prezentację najnowszej kolekcji Ewy Minge.

"Święta idą, robi się coraz chłodniej, a kobiety się coraz bardziej rozbierają" - zauważyła także prowadząca Małgorzata Leitner. Rzeczywiście, gwiazdy na czerwonych dywanach poczynają sobie coraz śmielej, wybierając kreacje, które więcej odsłaniają niż zakrywają. Kto rozpoczął tę modę? Które gwiazdy są najodważniejsze w tym względzie? Czy są wśród nich także Polki?

dcb5c97

Miłośnikom świątecznych ozdób specjalistka podpowiedziała także, gdzie wybrać się, aby móc podziwiać najpiękniejsze dekoracje na świecie.

<!- canonical:" [

]( http://fashionpost.pl/ )

* Gosia Baczyńska jesień-zima 2015*

dcb5c97

Gosia Baczyńska-Frankenstein z okazji swoich urodzin, podwójnych zresztą, zaprosiła widzów do tajemniczego laboratorium, w którym zaprezentowała najnowszą kolekcję i zorganizowała wieczór, który na długo zapisze się w pamięci gości.

* „Daily Mail” o sukni Joanny Krupy*

30 listopada odbył się finał piątej edycji programu „Top Model”. Emocje wzbudzała nie tylko wygrana Radka Pestki, ale przede wszystkim stylizacja prowadzącej – Joanny Krupy.

dcb5c97

Podziel się opinią

Share
dcb5c97
dcb5c97