GwiazdyKate Middleton w kolczykach wartych fortunę!

Kate Middleton w kolczykach wartych fortunę!

Kate Middleton w kolczykach wartych fortunę!
Aleksandra Nagel

29.10.2015 09:26, aktual.: 04.11.2015 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate Middleton nosi kolczyki za 14 tysięcy funtów! Co ciekawe nie jest to prezent od jej fanów, czy księcia Williama, ale pożyczona biżuteria od jej mamy.

Kate Middleton nosi kolczyki za 14 tysięcy funtów! Co ciekawe nie jest to prezent od księcia Williama, ale pożyczona biżuteria od mamy.

Kate Middleton po raz kolejny udowadnia, że tworzenie perfekcyjnych stylizacji nie polega tylko i wyłącznie na zestawianiu ze sobą luksusowych rzeczy z najświeższych kolekcji, ale na kreatywnym kombinowaniu. Dowodem na to jest kreacja gwiazdy z londyńskiej premiery „Spectre”.

Podstawą stylizacji była szaroniebieska suknia z kolekcji Jenny Packham. Jednak media modowe zwróciły uwagę nie tylko na nią, ale też na kolczyki, które – jak się okazało – Kate Middleton pożyczyła od swojej mamy Carole Middleton.

Kolczyki, wysadzane diamentami, niebieskimi topazami i ozdobione białym złotem, miały już swój debiut w serwisach modowych. Carole Middleton założyła je cztery lata temu na ślub córki z księciem Williamem.

Z pewnością zastanawiacie się ile warte są te jubilerskie cacka. Cóż, to niebagatelna suma 14,300 tys. funtów!Ich twórcą jest Robinson Pelham, ulubiony jubiler rodziny królewskiej. Z pewnością Carole Middleton sama zaproponowała swojej córce dobranie właśnie tych kolczyków do sukni.

Podobno słynna mama, choć skończyła 60 lat, bardzo często doradza Kate Middleton w kwestiach mody. Carole Middleton wymienia się z Kate Middleton zasobami garderoby i odwrotnie. Księżna Kate pożycza mamie ubrania i dodatki z własnej szafy.

Jak widać ta międzypokoleniowa wymiana modowa służy zarówno matce, jak i córce. Kate Middleton naszym zdaniem była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru, skradając show wszystkim filmowym kobietom Jamesa Bonda!

POLECAMY:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)