Trwa ładowanie...

Kate Middleton w kolczykach wartych fortunę!

Kate Middleton nosi kolczyki za 14 tysięcy funtów! Co ciekawe nie jest to prezent od jej fanów, czy księcia Williama, ale pożyczona biżuteria od jej mamy.
Share
Kate Middleton w kolczykach wartych fortunę!
Źródło: Eastnews
d2m912o

Kate Middleton nosi kolczyki za 14 tysięcy funtów! Co ciekawe nie jest to prezent od księcia Williama, ale pożyczona biżuteria od mamy.

Kate Middleton po raz kolejny udowadnia, że tworzenie perfekcyjnych stylizacji nie polega tylko i wyłącznie na zestawianiu ze sobą luksusowych rzeczy z najświeższych kolekcji, ale na kreatywnym kombinowaniu. Dowodem na to jest kreacja gwiazdy z londyńskiej premiery „Spectre”.

(fot. East News)

Podstawą stylizacji była szaroniebieska suknia z kolekcji Jenny Packham. Jednak media modowe zwróciły uwagę nie tylko na nią, ale też na kolczyki, które – jak się okazało – Kate Middleton pożyczyła od swojej mamy Carole Middleton.

(fot. East News)

Kolczyki, wysadzane diamentami, niebieskimi topazami i ozdobione białym złotem, miały już swój debiut w serwisach modowych. Carole Middleton założyła je cztery lata temu na ślub córki z księciem Williamem.

d2m912o

Z pewnością zastanawiacie się ile warte są te jubilerskie cacka. Cóż, to niebagatelna suma 14,300 tys. funtów!Ich twórcą jest Robinson Pelham, ulubiony jubiler rodziny królewskiej. Z pewnością Carole Middleton sama zaproponowała swojej córce dobranie właśnie tych kolczyków do sukni.

(fot. East News)

Podobno słynna mama, choć skończyła 60 lat, bardzo często doradza Kate Middleton w kwestiach mody. Carole Middleton wymienia się z Kate Middleton zasobami garderoby i odwrotnie. Księżna Kate pożycza mamie ubrania i dodatki z własnej szafy.

(fot. East News)

Jak widać ta międzypokoleniowa wymiana modowa służy zarówno matce, jak i córce. Kate Middleton naszym zdaniem była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru, skradając show wszystkim filmowym kobietom Jamesa Bonda!

d2m912o

POLECAMY:

* Kate Middleton zostanie królową?*

* Zrób fryzurę jak Kate Middleton - oto nasze inspiracje!*

d2m912o

Podziel się opinią

Share
d2m912o
d2m912o