Qaqwqwrqw

Kate Moss zakłada własną agencję

Podbijała wybiegi, pracowała z najlepszymi i jest jedną z najbardziej znanych twarzy w świecie modelingu. Kate Moss podjęła nowe wyzwanie. Co dokładnie pojawiło się w planach brytyjskiej topmodelki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Moss zakłada własną agencję
(Kate Moss w reklamie St. Tropez)
Qaqwqwrqw

Kontrakt ze Storm Management Kate Moss podpisała w 1988 roku, mając zaledwie 14 lat. Sarah Doukas, założycielka agencji modelek po raz pierwszy spotkała ją na lotnisku JFK w Nowym Jorku. Od tamtej pory kariera Brytyjki nabrała zawrotnego tempa. Dziewczyna zdobywała zlecenia na sesje do najbardziej prestiżowych tytułów i dla najlepszych marek. Dziś należy do grona najbardziej rozpoznawalnych modelek i choć nie pojawia się już na wybiegach, od czasu do czasu pozuje w kampaniach luksusowych domów mody.

Kilka miesięcy temu świat obiegła wiadomość, że 42-letnia Kate Moss odchodzi z agencji Storm Models. Po 28 latach współpracy brytyjska topmodelka postanowiła otworzyć nowy rozdział w swojej karierze i założyć własną agencję. Z założenia będzie ona reprezentować nie tylko modelki, ale również osoby związane z branżą filmową i muzyczną.

- Dorosłam do tego. Uznałam, że chcę robić coś więcej niż modeling – wyznała Kate Moss w rozmowie z serwisem “Business of Fashion”.

Qaqwqwrqw

- Bardziej chcę skupić się na zarządzaniu karierami różnych osób niż na prowadzeniu typowej agencji modelingowej. Nie interesują mnie klasycznie ładni ludzie. W swojej agencji chcę ludzi, którzy chcą śpiewać, tańczyć i grać. Chcę kreować gwiazdy – tłumaczyła w wywiadzie.

Kto wstąpi w szeregi Kate Moss Talent Agency? Szczegóły obecnie nie są znane. Obecnie została założona oficjalna strona oraz Instagramowy profil nowej firmy brytyjskiej topmodelki.

Get the look

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw