Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
zatoka sztuki

Kiermasz mody i designu

Pasjonaci markowych ubrań, kolekcjonerzy unikatowych, gadżetów oraz wszyscy zainteresowani światem mody, będą mieli okazje zrobić naprawdę
luksusowe i oryginalne zakupy na nietypowym kiermaszu. Znajdą tutaj między innymi
upominki oraz biżuterię prosto od trójmiejskich projektantów i projektantek, będą mogli
nabyć ubrania znanych marek m.in. Twins, Mana Mana, Galaxy Clothes.

Share
Kiermasz mody i designu
Źródło: Materiały prasowe
d1xo6io

Zatoka Sztuki zaprasza do siebie 24 marca na drugi dzień projektu „ DWA DNI Z MODĄI DESIGNEM” którego hasło brzmi KIERMASZ MODY I DESIGNU (dla przypomnienia dzień I -23.03 pod hasłem BABI TARG).

Pasjonaci markowych ubrań, kolekcjonerzy unikatowych, gadżetów oraz wszyscy zainteresowani światem mody, będą mieli okazje zrobić naprawdę luksusowe i oryginalne zakupy na nietypowym kiermaszu. Znajdą tutaj między innymi upominki oraz biżuterię prosto od trójmiejskich projektantów i projektantek, będą mogli nabyć ubrania znanych marek m.in. Twins, Mana Mana, Galaxy Clothes.

d1xo6io

KIERMASZ MODY I DESIGNU to wyjątkowe przedsięwzięcie, które ma na celu w łatwy sposób udostępnić osobliwe, designerskie i w założeniu trudno dostępne unikaty ze świata fashion. Założenie imprezy jest bowiem takie, by w jednym miejscu i w tym samym czasie zebrać obok siebie tak różnorodne, zaprojektowane przez znanych artystów i projektantów przedmioty i ubrania. Pragniemy zaspokoić tym samym najbardziej wymagające gusta, mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym organizatorem oraz patronatem projektu jest Fundacja MCKA.

„Moda nie powinna rodzić się na ulicy”, „pieniądze szczęścia nie dają…tylko zakupy!” powiedziała kiedyś słynna francuska projektantka Coco Chanel. Dlatego 24 marca moda będzie miała okazje rodzić się w Zatoce Sztuki, a my serdecznie zapraszamy na uszczęśliwiające zakupy. Wstęp na Kiermasz jest bezpłatny.

Zapraszamy projektantów, artystów i wszystkich tworzących niebanalne przedmioty, modę, dodatki do zgłaszania udziału we wiosennej odsłonie kiermaszu.

Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj: http://form.jotformeu.com/ form/30514194562350

d1xo6io

Podziel się opinią

Share
d1xo6io
d1xo6io