Trwa ładowanie...
d2s9utc
Informacja prasowa
Moda

Kiermasz mody i designu

Pasjonaci markowych ubrań, kolekcjonerzy unikatowych, gadżetów oraz wszyscy zainteresowani światem mody, będą mieli okazje zrobić naprawdę
luksusowe i oryginalne zakupy na nietypowym kiermaszu. Znajdą tutaj między innymi
upominki oraz biżuterię prosto od trójmiejskich projektantów i projektantek, będą mogli
nabyć ubrania znanych marek m.in. Twins, Mana Mana, Galaxy Clothes.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiermasz mody i designu
(Materiały prasowe)
d2s9utc

Zatoka Sztuki zaprasza do siebie 24 marca na drugi dzień projektu „ DWA DNI Z MODĄI DESIGNEM” którego hasło brzmi KIERMASZ MODY I DESIGNU (dla przypomnienia dzień I -23.03 pod hasłem BABI TARG).

Pasjonaci markowych ubrań, kolekcjonerzy unikatowych, gadżetów oraz wszyscy zainteresowani światem mody, będą mieli okazje zrobić naprawdę luksusowe i oryginalne zakupy na nietypowym kiermaszu. Znajdą tutaj między innymi upominki oraz biżuterię prosto od trójmiejskich projektantów i projektantek, będą mogli nabyć ubrania znanych marek m.in. Twins, Mana Mana, Galaxy Clothes.

KIERMASZ MODY I DESIGNU to wyjątkowe przedsięwzięcie, które ma na celu w łatwy sposób udostępnić osobliwe, designerskie i w założeniu trudno dostępne unikaty ze świata fashion. Założenie imprezy jest bowiem takie, by w jednym miejscu i w tym samym czasie zebrać obok siebie tak różnorodne, zaprojektowane przez znanych artystów i projektantów przedmioty i ubrania. Pragniemy zaspokoić tym samym najbardziej wymagające gusta, mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Głównym organizatorem oraz patronatem projektu jest Fundacja MCKA.

d2s9utc

„Moda nie powinna rodzić się na ulicy”, „pieniądze szczęścia nie dają…tylko zakupy!” powiedziała kiedyś słynna francuska projektantka Coco Chanel. Dlatego 24 marca moda będzie miała okazje rodzić się w Zatoce Sztuki, a my serdecznie zapraszamy na uszczęśliwiające zakupy. Wstęp na Kiermasz jest bezpłatny.

Zapraszamy projektantów, artystów i wszystkich tworzących niebanalne przedmioty, modę, dodatki do zgłaszania udziału we wiosennej odsłonie kiermaszu.

Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj: http://form.jotformeu.com/ form/30514194562350

* Spódnice nie tylko na wiosnę*

d2s9utc

Podziel się opinią

Share

d2s9utc

d2s9utc
d2s9utc