UrodaKinga Preis ambasadorką kosmetyków AA

Kinga Preis ambasadorką kosmetyków AA

Kinga Preis ambasadorką kosmetyków AA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Aleksandra Kisiel
06.03.2017 16:16, aktualizacja: 06.03.2017 19:20

Metamorfozą Kingi Preis zachwyciły się wszystkie polskie media. Od bulwarówek, po luksusowe miesięczniki, dziennikarze nie mogli wyjść z podziwu, jak pięknie, a jednocześnie – naturalnie wygląda aktorka. Kwestią czasu było więc podpisanie przez nią kontraktu reklamowego. Ostatecznie aktorka zdecydowała się zostać ambasadorką jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek kosmetycznych – AA Oceanic. Preis firmuje swoim nazwiskiem linię kosmetyków NOVASKIN dedykowaną kobietom po czterdziestce.

Kinga Preis jest jedną z najbardziej utalentowanych i najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Nie pojawia się na ściankach, nie uczestniczy w programach, które zakładają taniec na lodzie, parkiecie czy rurze. A mimo to jest jedną z ulubienic publiczności. Jej sekret polega na naturalności, do czego otwarcie przyznała podczas konferencji, na której debiutowała w roli ambasadorki kosmetyków AA. W rozmowie z Dorotą Wellman zdradziła, że nawet przechodząc przez swoją spektakularną metamorfozę (zmiana trybu życia, pożegnanie z kawą, papierosami i 15 nadprogramowymi kilogramami) nadal chciała wyglądać jak ona, a nie – kobieta z fabryki klonów, z napompowanymi ustami, podniesionymi policzkami i twarzą jak ze sztancy.

Obraz
© East News

Trzeba przyznać, że Preis w nowej roli wypada niesamowicie wiarygodnie. Zdjęcia promujące linię kosmetyków NOVASKIN pokazują Preis taką, jaką znamy ją z ekranu: minimalny makijaż, przepiękny uśmiech i oczy, które wyrażają całe morze emocji. Marka AA która zawsze wybierała silne, piękne i nietuzinkowe kobiety na swoje ambasadorki i tym razem trafiła w dziesiątkę. Po Kayah czy Monice Brodce Kinga Preis z pewnością na długo zapadnie w pamięć. Zwłaszcza, że jak przyznała, jest nie tylko twarzą kosmetyków ale ich wierną fanką. Powiedziała wręcz, że fakt iż jej skóra wygląda tak dobrze (aktorka ma 46 lat) to również zasługa linii Novaskin, którą Preis testowała na sobie.

Obraz
© Materiały prasowe

AA NOVASKIN to linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych oparta na kwasie laktobionowym, który w przełomowy sposób stymuluje naskórek do intensywnej regeneracji oraz wspomaga proces odnowy komórkowej. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym zmniejsza uszkodzenia tkanek spowodowane działaniem rodników tlenowych, jak również zapobiega powstawaniu zmarszczek i wiotczeniu skóry. Jego unikalnym zdolnościom nawilżającym i naprawczym towarzyszy działanie złuszczające, w pełni bezpieczne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Producenci twierdzą, że już po 28 dniach stosowania preparatów skóra jest wyraźnie lepiej nawilżona, bardziej miękka, gładka i promienna. Co ważne, choć na opakowaniach pojawia się informacja, iż linia przeznaczona jest dla kobiet dojrzałych, spokojnie mogą ją stosować młodsze klientki które marzą o intensywnej regeneracji naskórka. W sam raz po zimie.

Źródło artykułu:WP Kobieta