GwiazdyKoncert Marka Kaliszuka

Koncert Marka Kaliszuka

27.01.2015 08:51, aktual.: 09.02.2015 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

10 lutego po raz pierwszy w Warszawie, w Teatrze Capitol odbędzie się wyjątkowy koncert Marka Kaliszuka. Podczas koncertu wokalista zaśpiewa premierowy utwór zapowiadający jego debiutancką płytę.

10 lutego po raz pierwszy w Warszawie, w Teatrze Capitol odbędzie się wyjątkowy koncert Marka Kaliszuka. Podczas koncertu wokalista zaśpiewa premierowy utwór zapowiadający jego debiutancką płytę.

Na scenie Markowi Kaliszukowi towarzyszyć będą znakomici muzycy: Piotr Mania - fortepian, Marcin Bożek - bas i Grzegorz Lewandowski – perkusja oraz trzyosobowy chórek. Podczas prawie półtoragodzinnego koncertu usłyszymy takie hity jak m.in. : „Only Girl” (Rihanna), „Easy lover” (Phil Collins), „Fever” (Elvis Presley), „Dni, których nie znamy” (Marek Grechuta), „Lady” (Modjo), „Cry me a river” (Justin Timberlake).

Marek Kaliszuk to wokalista, aktor i solista Teatru Muzycznego w Gdyni obdarzony niesamowitą skalą głosu. Potrafi zachwycić tenorem, a kiedy trzeba również sopranem. Marek Kaliszuk szerszej widowni dał się poznać dzięki rolom w serialach „M jak miłość”, „Pierwsza miłość”, „2XL” czy „To nie koniec świata”. Jesienią Kaliszuk wziął udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo 2”, którą bezapelacyjnie wygrał. Swoimi kreacjami zachwycił nie tylko jurorów show Polsatu, ale i widzów. W programie wcielił się m.in. w Hankę Ordonównę, Michała Wiśniewskiego, Georga Michaela, czy wielką śpiewaczkę Marię Callas, za każdym razem dając popis swych zarówno wokalnych jak i aktorskich możliwości.

Ponad dwa lata temu miłość do śpiewania zaowocowała stworzeniem przez Marka Kaliszuka klimatycznego projektu muzycznego - „Kaliszuk & Mania in songs”. Aktor wraz z Piotrem Manią – pianistą i kompozytorem stworzyli duet, który na scenie zachwyca niesamowitymi aranżami znanych przebojów.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także