Trwa ładowanie...
d14o1fv

Kratka - modowy zwiastun wiosny

Kratka - obok pasteli i pasków - jest zdecydowanie najmocniejszym trendem tego sezonu,
który pojawia się nie tylko w dodatkach, ale też całych stylizacjach. Nie dziwi, więc
łączenie kratki z innymi printami i właśnie pastelami, dzięki czemu uzyskujemy efekt mniej
rockowy, a bardziej elegancki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kratka - modowy zwiastun wiosny
(laredoute.pl)
d14o1fv

Kratka - obok pasteli i pasków - jest zdecydowanie najmocniejszym trendem tego sezonu, który pojawia się nie tylko w dodatkach, ale też całych stylizacjach. Nie dziwi, więc łączenie kratki z innymi printami i właśnie pastelami, dzięki czemu uzyskujemy efekt mniej rockowy, a bardziej elegancki. Oto nasze stylizacje z kratką.

Sukienka w kratkę, o modnym koszulowym fasonie w połączeniu z beżem i pastelowym niebieskim prezentuje się bardzo elegancko i modnie. To zdecydowanie propozycja na co dzień, do pracy lub na spotkanie.

(fot. laredoute.pl)

Bardziej eleganckie, wieczorowe wydanie kratki proponujemy w połączeniu ze złotem i granatem, który również jest hitem nadchodzącej wiosny. Dla osób, które wolą szarości mamy dobrą alternatywę. Taki miks prezentuje się doskonale, więc nie bój się zestawić ze sobą trzech mocnych, klasycznych kolorów.

(fot. laredoute.pl)

Te z was, które lubią kontrasty i mocniejsze kolory przedstawiamy sukienkę, która na pierwszy rzut oka wygląda jakby była uszyta z kamyków. Zestawienie zdobnej sukienki z fuksją i klasycznym, czarnym żakietem to strój zarówno formalny, jak i imprezowy.

Więcej inspiracji na www.laredoute.pl

d14o1fv

Podziel się opinią

Share
d14o1fv
d14o1fv