GwiazdyKuba Molęda o miłości

Kuba Molęda o miłości

Kuba Molęda o miłości

17.02.2016 15:11, aktual.: 25.02.2016 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W wolnych chwilach nagrywa piosenki do filmów animowanych oraz dubbinguje postacie. Ma na swoim koncie pracę przy ponad 100 różnych produkcjach filmowych, wśród nich m.in. Król Lew, Disco Robaczki, Pingwiny z Madagaskaru, Horton słyszy Ktosia czy High School Musical.

W wolnych chwilach nagrywa piosenki do filmów animowanych oraz dubbinguje postacie. Ma na swoim koncie pracę przy ponad 100 różnych produkcjach filmowych, wśród nich m.in. Król Lew, Disco Robaczki, Pingwiny z Madagaskaru, Horton słyszy Ktosia czy High School Musical.

Kuba Molęda, piosenkarz i kompozytor, swoją karierę wokalną rozpoczynał w 1997 roku jako lider zespołu L.O 27 i do tej pory związany jest z branżą muzyczno - rozrywkową. To świetny aktor musicalowy. Obecnie możemy oglądać Kubę w Teatrze Rampa, w musicalu "Rapsodia z demonem" w którym gra główną rolę. Wcześniej aktor warszawskiego Teatru Roma, w którym grał rolę Alfreda – głównego bohatera musicalu Romana Polańskiego „Taniec Wampirów”.

W duecie z Ewą Farną nagrał polskie wersje piosenek promujących kinowe hity „Camp Rock” oraz „Camp Rock 2”, a wraz z Natalią Kukulską wielokrotnie występował podczas koncertów z oprawą orkiestry symfonicznej, wykonując największe hity z filmów Disney’a.

W 2014 roku Kuba przypomniał się szerszej publiczności biorąc udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gdzie zaprezentował swój znakomity talent wokalny wcielając się m.in. w postać kontrowersyjnej Conchity Wurst, romantycznego Seal’a czy rockowego Bon Jovi.
Kilka dni temu premierę miała jego nowa piosenka "Chodź ze mną". Utwór autorstwa Kuby Molędy, jest zapowiedzią solowego albumu nad którym obecnie pracuje.

- Piosenkę „Chodź ze mną” napisałem w przypływie myśli, słów i dźwięków, które nosiłem w sobie. Bardzo spontanicznie stwierdziłem że 14. luty to idealny czas na oficjalną premierę tej piosenki - mówi Molęda. - Oczywiście ogromną motywację stanowił też sam utwór, który jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ w szczególny sposób opowiada o ucieczce do sfery uczuć, pięknej i krystalicznej miłości, wręcz wyidealizowanej. Świat stworzony dla dwojga, wypełniony muzyką, jest materializacją wyobrażenia o nieskazitelnie pięknej relacji między dwojgiem ludzi, którzy pragną żyć w harmonii. Z drugiej strony jest też swego rodzaju zapowiedzią, propozycją mojego świata wypełnionego dźwiękami, chcę się nimi podzielić z innymi na solowej płycie, która ukaże się pod koniec tego roku. Urzeczywistnienie lepszego świata nie jest łatwe, dlatego zaprosiłem do współpracy wybitnych muzyków o niezwykłej wrażliwości. Gitarzystę: Łukasza Chylińskiego, Pianistę Pawła Tomaszewskiego oraz Wiolonczelistę i aranżera Janka Stokłosę z „Fair Play
Quartet” którzy wyjątkowo pięknie ubrali w dźwięki tę kompozycję.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)