Łazienkowe hity 2017!

Łazienkowe hity 2017!

Łazienkowe hity 2017!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.07.2017 10:10, aktualizacja: 17.07.2017 12:12

Mamy rok 2017, epokę smartfonów, dronów oraz inteligentnych domów. Najwyższy czas, by XXI wiek zawitał również do twojej łazienki. Dość archaizmu – poznaj luksusowe elementy wyposażenia łazienki, które ty lub twój facet zamontujecie samodzielnie!

Kabiny prysznicowe typu walk-in, czyli wygoda i nowoczesny design
Bezbrodzikowe kabiny prysznicowe to jeden z wyznaczników nowoczesnych łazienek. Zapewniają wygodę, elegancki design i bezpieczeństwo. Szklane, smukłe i przejrzyste kabiny prysznicowe powiększają przestrzeń wizualnie. Kluczowy element kabiny typu walk-in stanowi odpływ. Nowoczesnym rozwiązaniem jest panel Setaplano szwajcarskiej marki Geberit, która wyposaża łazienki w luksusowe produkty do samodzielnego montażu. Do wstępnie zmontowanej ramy wystarczy w kilka minut przytwierdzić nóżki i obrotowy syfon. Regulowane elementy wraz z syfonem pozwalają na wygodne dopasowanie panelu do twojej podłogi. Przez wiele lat będziesz się cieszyć elegancką powierzchnią - wykonaną z materiałów mineralnych o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni , odpływem bez krawędzi i wygodnym, wyjmowanym koszyczkiem, aby czyszczenie nie było już udręką.

Obraz
© Materiały prasowe

Instalacja podtynkowa czy natynkowa? Wybierzcie funkcjonalny kompromis
Preferujesz do swojej umywalki tradycyjną instalację natynkową czy nowoczesną podtynkową? Geberit Monolith oferuje atrakcyjny kompromis. Jego designerska konstrukcja delikatnie wystaje ponad powierzchnię tynku, wzbogacając aranżację łazienki. Moduł tworzący zabudowę instalacji mieści również ergonomiczne szuflady oraz wieszaki na ręczniki. Wszystkie przybory pozostają w zasięgu ręki. Należący do modułu syfon został subtelnie ukryty pod osłoną ze szkła i szczotkowanego aluminium. Czyszczenie i konserwacja staną się banalne – nie potrzebujecie już pomocy hydraulika!
Oprócz modułu do zawieszenia miski WC, jest dostępny Monolith do umywalek. Razem tworzą zgrany duet.

Obraz
© Materiały prasowe

Toaleta myjąca – padł ostatni bastion zarazków!
Czynności, które wykonujemy w łazience, nie muszą sprzyjać rozwojowi bakterii. W XXI wieku papier toaletowy to przeżytek. Geberit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – poznaj toaletę myjącą AquaClean. Reguluj ciepły strumień wody, który czyści i odpręża twoje ciało. Niech toaleta stanie się niemal sterylna. Nawet jeśli twój mężczyzna podnosi deskę, nie wiesz, jak postępują wasi goście. Pokonaj ostatni bastion zarazków! AquaClean samodzielnie podłączysz do Geberit Monolith lub stelaży podtynkowych. Te zaś, złożone z gotowych elementów, można swobodnie dostosować do wymiarów zabudowy.

Obraz
© Materiały prasowe

Obudź konstruktora w swoim facecie
Czy wiedziałaś, że twój mężczyzna jest fachowcem od remontu łazienek? Wybierz luksusowe produkty Geberit i przekonaj się o tym! Zaprojektuj nowoczesną, elegancką łazienkę, a twój ukochany samodzielnie ją wykona. Czas na XXI wiek w łazience!

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany