Trwa ładowanie...
Megafon.pl
netflix

Leonardo DiCaprio pracuje z Netflixem

Co prawda zdaniem serwisów plotkarskich Leonardo DiCaprio tylko romansuje, ale w mediach branżowych widać, że także pracuje. Gwiazdor podpisał właśnie umowę z serwisem streamingowym Netflix.

Share
Leonardo DiCaprio pracuje z Netflixem
Źródło: ABACAUSA/NEWSPIX.PL
d2lutc4

Co prawda zdaniem serwisów plotkarskich Leonardo DiCaprio tylko romansuje, ale w mediach branżowych widać, że także pracuje. Gwiazdor podpisał właśnie umowę z serwisem streamingowym Netflix. Prowadzona przez aktora firma Appian Way zrealizuje dla popularnej (i wciąż niedostępnej w Polsce) platformy serię dokumentów i seriali dokumentalnych o ochronie przyrody.

To tematyka bardzo bliska DiCaprio. Aktor od lat angażuje się w akcje związane z ekologią i ratowaniem zagrożonych zwierząt. W roku 2014 za swoją działalność uhonorowany został tytułem Posłańca Pokoju ONZ.

d2lutc4

Każdy film i serial, który powstanie w ramach nowego kontraktu, będzie osobiście nadzorowany producencko przez DiCaprio.

Umowa jest poniekąd kontynuacją wcześniejszej współpracy serwisu Netflix z Appian Way. W zeszłym roku firmy zrealizowały wspólne dokument "Virunga", opowiadający o walce o życie goryli. Film otrzymał nominację do Oscara.

(Megafon.pl/ma)

d2lutc4

Podziel się opinią

Share
d2lutc4
d2lutc4