GwiazdyLindsay Lohan składa apelację

Lindsay Lohan składa apelację

Lindsay Lohan składa apelację
Źródło zdjęć: © ONS.pl

12.07.2010 00:00, aktual.: 12.07.2010 16:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lindsay Lohan zamierza odwołać się od wyroku sądowego, zgodnie z którym spędzi 90 dni w więzieniu.

Lindsay Lohan zamierza odwołać się od wyroku sądowego, zgodnie z którym spędzi 90 dni w więzieniu. Lindsay Lohan zamierza odwołać się od wyroku sądowego, zgodnie z którym spędzi 90 dni w więzieniu. Aktorka nie ma jednak nadziei na zmianę sentencji, a jedynie na odroczenie. - Jej prawnik musi tylko złożyć podanie - wyjaśnił informator "RadarOnline.com".

- Według kalifornijskiego prawa sędzia będzie musiał ją zwolnić z odsiadki do czasu rozpatrzenia apelacji. Sama Lindsay nawet nie będzie musiała stawić się w sądzie. Odwołanie potrwa od 6 miesięcy do roku. Szansa, że zakończy się pomyślnym dla niej wynikiem jest nikła, ale za to przez najbliższe 6-12 miesięcy nie pójdzie siedzieć.

Gwiazda ma rozpocząć odsiadkę 20 lipca. Przypomnijmy, że Amerykanka została ukarana, gdyż złamała wcześniejsze postanowienia sądu. Lohan nie uczęszczała na zajęcia dotyczące uzależnienia od alkoholu, ponadto w maju nie pojawiła się na rozprawie wyjaśniającej.

Zamiast w sądzie w Kalifornii, Lindsay znalazła się w Cannes, gdzie, jak twierdzi, zgubiła paszport, co uniemożliwiło jej powrót do Stanów. Po odbyciu kary celebrytka będzie musiała udać się jeszcze na 3-miesięczny odwyk.

Dorobek artystki zamyka rola w obrazie "Machete" Roberta Rodrigueza. Amerykańska premiera filmu planowana jest na 3 września. 24-latka pracuje podobno nad nową płytą. Jej ostatni longplay to "A LittleMore Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także