Trwa ładowanie...
wośp
Materiały Prasowe
31-01-2024 15:33

Lovela i WOŚP

Podczas 32. Finału Lovela po raz czwarty łączy siły z WOŚP. Tym razem gramy na rzecz zdrowych płuc po pandemii, z myślą o bezpieczeństwie małych i dużych – od pierwszego oddechu! Jak co roku będzie się działo! Przygotowaliśmy nie tylko moc atrakcji dla wszystkich miłośników Lovela, ale także kampanię, dzięki której będzie o nas głośno!

Materiał sponsorowany przez Lovela
  Źródło: materiały partnera
d1a957y
d1a957y

Po pierwsze on-line!

Wiemy, że współczesne mamy są obecne w sieci dlatego z myślą o nich we współpracy z serwisem parenting.pl zaaranżowaliśmy cykl artykułów on-line, w których poruszamy tematy dotyczące kangurowania, budowy więzi z maluszkiem czy troski o skórę, która wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji w pierwszych miesiącach życia.

Z kolei w ramach cyklu "Mamy pytają" pojawiła się rozmowa dwóch doświadczonych mam – Agnieszki Hyży – prowadzącej i Anny Dereszowskiej, w której przybliżamy temat prawdziwego macierzyństwa, pięknego, ale i momentami trudnego, dzielimy się sprawdzonymi radami i zapraszamy do wspólnego grania z Lovela i WOŚP.

Lovela na szklanym ekranie

O roli dotyku i jego dobroczynnym wpływie na rozwój emocjonalny dziecka porozmawiamy również podczas programu Dzień Dobry TVN. 19 stycznia 2024 będziemy obecni w kawiarence na skrzyżowaniu Hożej i Marszałkowskiej wraz z naszymi gośćmi - ekspertem Pawłem Zawitkowskim – fizjoterapeutą NDT-Bobath, specjalizującym się w terapii neurorozwojowej oraz Anną Dereszowską – mamą, aktorką, która już od lat wspiera markę Lovela. Poza poradami nie zabraknie również informacji dotyczących 32.Finału WOŚP i atrakcji jakie przygotowała Lovela. Zaprosimy widzów do naszej strefy na błoniach Stadnionu Narodowego i wspólnego grania z największą Orkiestrą Świata!

d1a957y

Witaj na świecie! – niecodzienna akcja Lovela

Z miłości i troski o najmłodszych od pierwszych dni życia, od pierwszego oddechu – tak właśnie zrodziła się akcja skierowana do wszystkich maluszków, które przyjdą na świat w dniu finału WOŚP, tj. 28.01.2024. To właśnie z myślą o nich i ich mamach, pierwszym dotyku i przytulaniu stworzone zostały specjalne wyprawki z mieciutkimi ręczniczkami produktami Lovela, które będą im towarzyszyć od pierwszych dni życia.

Gdy serca biją razem to #WszystkoGraOK!

Serca Lovela i WOŚP już 4 lata biją tym samym rytmem. Wszystko za sprawą pasji i energii, która łączy wszystkich ludzi dobrej woli. W tym roku po raz kolejny zapraszamy do wspólnego grania i zabawy podczas Finału WOŚP. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wesprzeć wirtualną skarbonkę marki Lovela, z której cały dochód przekazujemy na rzecz 32. Finału WOŚP. Zachęcamy również do odwiedzenia miasteczka WOŚP na błoniach Stadnionu Narodowego, gdzie w strefie Lovela będzie czekać prawdziwa wiedeńska karuzela oraz wolontariusze marki.

Więcej informacji https://lovela.pl/

Materiał sponsorowany przez Lovela
d1a957y
d1a957y