UrodaMakijaż na Halloween – look kota

Makijaż na Halloween – look kota

Makijaż na Halloween – look kota
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.10.2019 15:32

Nie wiesz, jak się pomalować na Halloween? Może jak Cat Woman?! To super prosty, stylowy i szybki makijaż! I tak wyrazisty, że nie potrzebujesz do niego żadnej stylizacji, wystarczy mała czarna albo nawet ciemna koszulka i jeansy! Sprawdź, jak prosto możesz go wykonać.

Jak się pomalować na Halloween w 15 minut

Na początek wyrównaj cerę podkładem. Idealnie, aby był matowy! Nakładaj go palcami albo lekko zwilżoną gąbką – to wydłuży jego trwałość. Cienie pod oczami i niedoskonałości ukryj korektorem. Żeby Twoje rysy przypominały seksowną kobietę kota, bronzerem podkreśl kości policzkowe, skronie i żuchwę. Makijaż kota powinien wyglądać też na ultraświeży, dlatego na środek kości policzkowych nałóż trochę różu. Nie wiesz, w którym miejscu to zrobić? Uśmiechnij się! Najbardziej wypukła część to właśnie ta, która wymaga odrobiny rumieńca. Czas na brwi. Podkreśl je kredką, jeśli chcesz silniej zaznaczyć ich kontur, cieniem, jeśli chcesz tylko wzmocnić ich kolor lub koloryzującym żelem, aby je ujarzmić.

Szybki tutorial – makijaż na Halloween oczu

Przechodzimy do powiek. Jasnym cieniem, najlepiej silnie błyszczącym, wypełnij całe powieki aż do ich załamania. Podkreśl nim też linie dolnych rzęs. Czarną kredką wypełnij linie wodne górnych i dolnych rzęs. Jeszcze nie wyglądasz jak stuprocentowy kot – makijaż jednak zaraz Cię w niego przemieni! Weź do ręki czarny eyeliner i obrysuj nim oczy, wyciągając trochę kreski w kącikach. Czas na wąsy! Pomaluj czubek nosa czarnym eyelinerem lub czarną kredką, narysuj też kreskę łączącą go z ustami i oczywiście stwórz wąsy!

Usta jak kot – makijaż ekspresowy

Już wiesz, jak się pomalować na Halloween, żeby wyglądać jak kot. Koci efekt dopełnij jeszcze odpowiednim makijażem ust. Sięgnij po czarną kredkę do oczu i wypełnij nią całą górną wargę. Możesz wyjść trochę poza kontur, ważne, abyś wyciągnęła go zwłaszcza w kącikach, żeby wyglądały tak, jakbyś non stop się uśmiechała. Dolną wargę pomaluj za to czerwoną pomadką. Makijaż kota dla Twoich ust gotowy! Na tym nie kończy się nasz tutorial – makijaż na Halloween stanie się bardziej szalony! Kolejny krok to namalowanie czarnym eyelinerem po jednej stronie twarzy cętek i wypełnienie ich kolorowymi eyelinerami lub kredkami, na przykład w niebieskim i fioletowym odcieniu. Dzięki temu Twój make-up zyska na zmysłowości. Już wiesz, jak się pomalować na Halloween, żeby przypominać intrygującą Kobietę Kota. Teraz jesteś już gotowa na noc pełną wrażeń, a tak wykonany makijaż kota z łatwością ją przetrwa!

Źródło artykułu:Materiał Partnera