Trwa ładowanie...
d284q4c
Megafon.pl
Gwiazdy

Maria Bello w dreszczowcu Stephena Kinga

Maria Bello zagra w telewizyjnej adaptacji opowiadania Stephena Kinga "Wielki kierowca" ("Big Driver").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Bello w dreszczowcu Stephena Kinga
(ONS.pl)
d284q4c

Maria Bello zagra w telewizyjnej adaptacji opowiadania Stephena Kinga "Wielki kierowca" ("Big Driver"). Tekst ukazał się drukiem w 2010 roku w ramach zbioru opowiadań "Czarna bezgwiezdna noc". Teraz powstaje jego ekranizacja dla stacji Lifetime. Premierę zaplanowano na jesień. Główną bohaterką opowiadania "Wielki kierowca" jest Tess Thorne (Maria Bello), autorka thrillerów, która po jednym z wieczorów autorskich samotnie wraca do domu samochodem.

Za namową Ramony, kobiety, która planowała jej wieczór, decyduje się na skrót. W trakcie drogi powrotnej do domu, przebija oponę. Przy wymianie koła pomaga jej inny kierowca (w tej roli Will Harris). Tess szybko jednak odkrywa prawdziwe zamiary jej wybawcy, który okazuje się być seryjnym mordercą.

W filmie oprócz Bello i Harrisa w obsadzie znaleźli się Olympia Dukakis i Joan Jett.

d284q4c

Zdjęcia powstaną tego lata i będą realizowane w Halifaksie w kanadyjskiej Nowej Szkocji. Adaptacji opowiadania Stephena Kinga podjął się Richard Christian Matheson ("Masters of Horror", "Happy Face Killer"). Za kamerą staje Mikael Salomon ("Drew Peterson: Untouchable").

Bello ostatnio zagrała w filmie "Third Person".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Maria Bello zakochała się w przyjaciółce*

* Stephen King pojawi się "Pod kopułą"*

* Stephen King nie lubi "Lśnienia" Kubricka*

d284q4c

Podziel się opinią

Share

d284q4c

d284q4c