ycipk-4bpwfl
Gwiazdy

Marisa Tomei ciotką Spider-Mana

Marvel i Sony chcą zatrudnić Marisę Tomei do roli ciotki May w nowym "Spider-Manie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marisa Tomei ciotką Spider-Mana
(ONS.pl)
ycipk-4bpwfl

Marvel i Sony chcą zatrudnić Marisę Tomei do roli ciotki May w nowym "Spider-Manie". Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jeżeli jednak okaże się prawdziwa, Tomei dołączy na planie do Toma Hollanda, który wcieli się w tytułowego bohatera.

Film wyreżyseruje Jon Watts ("Clown", "Cop Car"). Nie wiadomo jeszcze kto napisze scenariusz - jego autora wybiorą producenci: Kevin Feige i Amy Pascal.

Holland ("Niemożliwe", "Jeżeli nadejdzie jutro", "Wolf Hall") pokonał silną konkurencję. O rolę Petera Parkera i jego superwcielenia rywalizowali też Judah Lewis ("Point Break"), Matthew Lintz ("Piksele"), Charlie Plummer ("Zakazane imperium"), Charlie Rowe ("Bractwo czerwonej opaski") i Asa Butterfield ("Hugo i jego wynalazek").

ycipk-4bpwfl

Marisa Tomei do tej pory grała głównie w skromniejszych produkcjach o zacięciu dramatycznym, czasem romantycznym. Chętnie występowała w filmach niezależnych. Ostatnio można ją było oglądać w obrazach "Miłość jest zagadką", "Scenariusz na miłość" czy "Kocha, lubi, szanuje".

Premierę nowego "Spider-Mana" wyznaczono na 28 lipca 2017 roku.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bpwfl

ycipk-4bpwfl
ycipk-4bpwfl