GwiazdyMark Ruffalo rozważany do roli Columbo

Mark Ruffalo rozważany do roli Columbo

Mark Ruffalo rozważany do roli Columbo
Źródło zdjęć: © AFP

18.07.2014 08:07, aktual.: 18.07.2014 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grany przez lata przez Petera Falka detektyw w prochowcu, z cygarem w ustach i bassetem u boku, ma powrócić. W bohatera wcieli się być może Mark Ruffalo.

Grany przez lata przez Petera Falka detektyw w prochowcu, z cygarem w ustach i bassetem u boku, ma powrócić. W bohatera wcieli się być może Mark Ruffalo. Producenci nie spodziewali się, że wieści tak szybko ujrzą światło dzienne. Scenarzysta Gary Whitta pozwolił sobie na mały żart na Twitterze, w którym napisał: "Hej, Mark Ruffalo i ja jesteśmy reprezentowani przez UTA. To oznacza, że jestem o 0.00001% bliżej realizacji tego "Columbo".

Ruffalo szybko odpowiedział: "Ed Soloman pytał mnie o to miesiąc temu. Myślimy o filmie".

Jeżeli dojdzie do realizacji i Ruffalo dostanie główną rolę, będzie to już jego kolejny detektyw w karierze. Postać taką stworzył w "Zodiaku" Davida Finchera.

Ed Soloman jest producentem i scenarzystą, który wprowadził do kin "Aniołki Charliego" i "Iluzję".

"Columbo" gościł z przerwami na antenie w latach 1968 - 1978 i 1989 - 2003. Serial stworzyli William Link i Richard Levinson.

Marka Ruffalo możemy obecnie oglądać w filmie "Zacznijmy od nowa". W przyszłym roku powróci do kin jako Hulk w superprodukcji "Avengers: Age of Ultron".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także