Trwa ładowanie...
d1tlvpu

Mel Gibson chce reżyserować Andrew Garfielda

Mel Gibson chce stanąć za kamerą opartego na faktach dramatu wojennego "Hacksaw Ridge". W głównej roli być może wystąpi Andrew Garfield.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mel Gibson chce reżyserować Andrew Garfielda
(AFP)
d1tlvpu

Mel Gibson chce stanąć za kamerą opartego na faktach dramatu wojennego "Hacksaw Ridge". W głównej roli być może wystąpi Andrew Garfield. Obraz opowie historię bohatera wojennego Desmonda T. Dossa, szeregowca, który trafił do służby w roku 1942. Mężczyzna - ze względu na swoje przekonania religijne - odmówił noszenia broni i zabijania. Poświęcił się jednak pracy medycznej.

Wielokrotnie ryzykował własnym życiem, by uratować innych. Koledzy, którzy początkowo odnosili się do niego z nieufnością, zmienili o nim zdanie po tym, jak uratował 75 osób.

Znany z cyklu "Niesamowity Spider-Man", "The Social Network" i "Nie opuszczaj mnie" Garfield jest bardzo zainteresowany występem w filmie. Rozmowy trwają.

d1tlvpu

Producenci chcieliby, żeby zdjęcia wystartowały już na początku nadchodzącego roku.

Po raz ostatni Gibson stanął za kamerą w 2006 roku - przedstawiając widzom film "Apocalypto". Na ekranie można go było oglądać w ostatnich latach w obrazach "Niezniszczalni 3", "Maczeta zabija" czy "Dorwać gringo", ale w mediach głośniej było o jego kłopotach z emocjami i poprawnością polityczną.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Robert Downey Jr. chce Mela Gibsona*

* Mel Gibson krwawym ojcem*

* Mel Gibson wypracował sobie mięśnie*

d1tlvpu

Podziel się opinią

Share
d1tlvpu
d1tlvpu