GwiazdyMel Gibson rzeczywiście wolny

Mel Gibson rzeczywiście wolny

Mel Gibson rzeczywiście wolny
Źródło zdjęć: © AP
20.04.2010 18:00, aktualizacja: 20.04.2010 21:07

Oksana Grigoriewa potwierdziła informację o jej rozstaniu z Melem Gibsonem. 54-letni aktor i 39-letnia wokalistka spotykali się od roku. Pod koniec października 2009 roku na świat przyszło dziecko pary, córka Lucia.

Rosyjska piosenkarka, Oksana Grigoriewa, potwierdziła informację o jej rozstaniu z Melem Gibsonem. 54-letni aktor i 39-letnia wokalistka spotykali się od roku. Ich romans był podobno jedną z przyczyn, dla których żona Gibsona, Robyn, wniosła pozew o rozwód. Pod koniec października 2009 roku na świat przyszło dziecko pary, córka Lucia. Jeszcze trzy miesiące temu gwiazdor w wywiadach chwalił Oksanę jako matkę. W zeszłym tygodniu do mediów dotarła wieść o tym, że ich drogi się rozeszły.

- Tak, rozstaliśmy się, nagle i bardzo niedawno - oświadczyła Grigoriewa podczas konferencji prasowej w jej rodzinnym kraju, Rosji. - Nie mogę powiedzieć, dlaczego, ale już niedługo będziecie o wszystkim wiedzieć. Na razie oto oficjalna wersja: była to nasza wspólna decyzja i będziemy razem wychowywać dziecko. Lucia przebywa obecnie w moim domu w Los Angeles. Opiekuje się nią babcia.

Źródło artykułu:Megafon.pl