GwiazdyMichael C. Hall zabija intruza

Michael C. Hall zabija intruza

Michael C. Hall zabija intruza
Źródło zdjęć: © AFP
17.04.2014 17:34, aktualizacja: 17.04.2014 22:10

W sieci pojawiły się plakat i zwiastun thrillera "Cold in July", w którym zobaczymy Michaela C. Halla, Sama Sheparda i Dona Johnsona.

W sieci pojawiły się plakat i zwiastun thrillera "Cold in July", w którym zobaczymy Michaela C. Halla, Sama Sheparda i Dona Johnsona. Głównym bohaterem opowieści jest Richard Dane (Hall). Gdy do jego domu włamuje się Freddy Russel, bez wahania staje w obronie rodziny. Strzałem odpowiada na strzał skierowany w swoją stronę. Nie pudłuje.

Porucznik Price, wezwany na miejsce zbrodni, nie ma wątpliwości, że to klasyczny przykład obrony koniecznej i rzecz zakończy się bez większych konsekwencji dla Dane'a.

Na pogrzebie Freddy'ego zjawia się jednak jego ojciec, Ben Russel (Shepard), świeżo wypuszczony z więzienia po odsiedzeniu wyroku za rozbój. Prosto w oczy mówi Richardowi o odwecie. Będzie to dopiero początek dramatycznych wydarzeń nie tylko dla Dane'a, ale i starego Russela...

Film jest ekranizacją znanej również w Polsce książki "Lipcowy mróz" Joe Lansdale'a. Za kamerą stanął Jim Mickle ("Stake Land"). Światowa premiera odbyła się na festiwalu Sundance.

Zwiastun można obejrzeć m.in. na YouTube, a plakat w serwisie Collider.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także