Trwa ładowanie...
d3of1ec
Megafon.pl
Ludzie

Michael C. Hall zabija intruza

W sieci pojawiły się plakat i zwiastun thrillera "Cold in July", w którym zobaczymy Michaela C. Halla, Sama Sheparda i Dona Johnsona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael C. Hall zabija intruza
(AFP)
d3of1ec

W sieci pojawiły się plakat i zwiastun thrillera "Cold in July", w którym zobaczymy Michaela C. Halla, Sama Sheparda i Dona Johnsona. Głównym bohaterem opowieści jest Richard Dane (Hall). Gdy do jego domu włamuje się Freddy Russel, bez wahania staje w obronie rodziny. Strzałem odpowiada na strzał skierowany w swoją stronę. Nie pudłuje.

Porucznik Price, wezwany na miejsce zbrodni, nie ma wątpliwości, że to klasyczny przykład obrony koniecznej i rzecz zakończy się bez większych konsekwencji dla Dane'a.

Na pogrzebie Freddy'ego zjawia się jednak jego ojciec, Ben Russel (Shepard), świeżo wypuszczony z więzienia po odsiedzeniu wyroku za rozbój. Prosto w oczy mówi Richardowi o odwecie. Będzie to dopiero początek dramatycznych wydarzeń nie tylko dla Dane'a, ale i starego Russela...

d3of1ec

Film jest ekranizacją znanej również w Polsce książki "Lipcowy mróz" Joe Lansdale'a. Za kamerą stanął Jim Mickle ("Stake Land"). Światowa premiera odbyła się na festiwalu Sundance.

Zwiastun można obejrzeć m.in. na YouTube, a plakat w serwisie Collider.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

d3of1ec

* Gwiazdy "Dextera" się rozwodzą*

* Siostra Dextera w nowym serialu*

* Harrison Ford znów chętnie łowcą androidów*

Podziel się opinią

Share

d3of1ec

d3of1ec
d3of1ec