GwiazdyMike Epps będzie Richardem Pryorem

Mike Epps będzie Richardem Pryorem

Mike Epps będzie Richardem Pryorem

13.08.2014 11:27, aktual.: 13.08.2014 19:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mike Epps wysunął się na pozycję lidera w castingu o główną rolę w filmie o legendarnym komiku Richardzie Pryorze.

Mike Epps (po lewej) wysunął się na pozycję lidera w castingu o główną rolę w filmie o legendarnym komiku Richardzie Pryorze (zdjęcie z prawej). Produkcja powstanie pod skrzydłami The Weinstein Company. W jego realizację zaangażowana jest wdowa po aktorze, Jennifer Pryor. Za kamerą obrazu stanie Lee Daniels ("Kamerdyner", "Pokusa").

Akcja prawdopodobnie skoncentruje się na życiu Pryora jako trzydziestolatka. Wśród kandydatów do głównej roli rozważani są Mike Epps, Michael B. Jordan, Marlon Wayans i Nick Cannon. Zagraniczne media dobiegła informacja, że to właśnie Mike Epps jest faworytem Lee Danielsa. Wdowę po komiku mogą zagrać natomiast Kate Hudson bądź Anne Hathaway.

Przypomnijmy, że Richard Pryor, który rozpoczął sceniczne występy komediowe w latach 60, zadebiutował na filmowym planie w roku 1967 w produkcji "Zajęte ciało". Sukcesom zawodowym artysty towarzyszyło burzliwe życie osobiste. Pryor zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, był również siedmiokrotnie żonaty. W roku 1986 u komika rozpoznano stwardnienie rozsiane, chorobę, która w miarę rozwoju ograniczyła możliwość jego pracy zawodowej. Artysta zmarł 10 grudnia 2005 roku.

Mike Epps jest amerykańskim komikiem, aktorem, producentem, tekściarzem i raperem. Zasłynął rolami w serii filmów "Następny piątek" oraz "Resident Evil". Dorobek aktorski Eppsa zamyka komedia "Kac Vegas 3".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)