Trwa ładowanie...
Megafon.pl
miley cyrus
08-09-2011 17:11

Miley Cyrus ma dość przepraszania

Miley Cyrus nie będzie już więcej przepraszać za to, kim jest. 18-letnia wokalistka i aktorka ma dość wizerunku gwiazdki Disneya. O swoich frustracjach opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "V", który przeprowadziła artystka Joan Jett.

Miley Cyrus ma dość przepraszaniaŹródło: AP
d3v2zx0
d3v2zx0

Miley Cyrus nie będzie już więcej przepraszać za to, kim jest. 18-letnia wokalistka i aktorka ma dość wizerunku gwiazdki Disneya. O swoich frustracjach opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "V", który przeprowadziła artystka Joan Jett, jedna z założycielek zespołu The Runaways.
- Ludzie cały czas widzą we mnie gwiazdkę Disneya, więc gdy wydaję płytę z komunikatem "Nie jestem już 11-latką", nagle odwracają się ode mnie - żali się Cyrus swojej rozmówczyni.

- Jesteś dla mnie wzorem. Gdy pojawiłaś się na scenie, nikt nie mógł uwierzyć, że jakaś laska chce i potrafi grać rocka jak facet. Zawsze podobało mi się to, że nie przepraszałaś za to, kim jesteś. Ja musiałam się tego nauczyć. Mam dość poczucia, że jestem winna przeprosiny całemu światu.

Aktorski dorobek Miley Cyrus zamyka rola w filmie "Ostatnia piosenka", a muzyczny - longplay "Can't Be Tamed" z czerwca 2010 roku.

(ma)

d3v2zx0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v2zx0