ycipk-2udrry
ycipk-2udrry

Minimalistyczny casual

Można odnieść wrażenie, że na polskiej scenie modowej wciąż brakuje designerów, którzy rozumieliby potrzeby współczesnej, zabieganej kobiety. Nie wszystkie kreatywne, szalone projekty będą się nadawać na obiad u teściowej czy są zgodne z dress code’em typowej korporacji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2udrry

Można odnieść wrażenie, że na polskiej scenie modowej wciąż brakuje designerów, którzy rozumieliby potrzeby współczesnej, zabieganej kobiety. Nie wszystkie kreatywne, szalone projekty będą się nadawać na obiad u teściowej czy są zgodne z dress code’em typowej korporacji.

Tymczasem na sezon wiosna – lato 2014 projektanci conceptshop.pl prezentują dużą ilość kolekcji, których sylwetki są eleganckie, ponadczasowe, wygodne a przy tym nowoczesne.

W kolekcjach Lanti znajdziemy kompletny wybór ubrań idealnych do pracy – to przede wszystkim czyste linie, proste formy i doskonała jakość.

ycipk-2udrry

Kasia Zapałanieco bardziej sentymentalnie proponuje sukienki inspirowane latami 60-tymi z ich kołnierzykami „bebe” i rękawami ¾ czy też New Look’iem Diora z jego rozkloszowanymi spódnicami.

(fot. conceptshop.pl)
Podziel się

* Odpowiada ci taki styl? Ubrania ze zdjęć kupisz tu:*

Sukienka inge
Flauszowe wdzianko oversize
Spódnica
Sukienka z dekoltem
Granatowe spodnie
Spódnica henriette

ycipk-2udrry

Marka Fenomenale, która powoli staje się synonimem wygody i stylu casual, w najnowszej kolekcji proponuje sukienki w odcieniach bieli, szafiru i mięty z ciekawymi, transparentnymi wstawkami, długimi, zwiewnymi spódnicami, widocznymi suwakami oraz prostą, kobiecą formą.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2udrry

ycipk-2udrry
ycipk-2udrry