GwiazdyMiranda Kerr lubi prosić męża o pomoc

Miranda Kerr lubi prosić męża o pomoc

Miranda Kerr lubi prosić męża o pomoc
Źródło zdjęć: © AFP
27.06.2013 22:50, aktualizacja: 02.07.2013 08:44

Australijska modelka, Miranda Kerr, zdradziła ostatnio, jaka jest tajemnica jej udanego małżeństwa z aktorem Orlando Bloomem.

Australijska modelka, Miranda Kerr, zdradziła ostatnio, jaka jest tajemnica jej udanego małżeństwa z aktorem Orlando Bloomem. Para jest ze sobą od 6 lat, pobrali się w 2010 roku, wychowują wspólnie dwuletniego synka, Flynna.
- Ważne, aby kobieta nie starała się odgrywać wszystkich ról i próbowała robić wszystko sama – powiedziała Kerr w wywiadzie dla magazynu internetowego The Edit.

- Sama kieruję swoją karierą, dlatego kiedy wracam do domu, lubię się zrelaksować i poczuć bardziej kobieco. Kiedy zachowujesz się jak kobieta typu alfa, nie pozwalasz swojemu partnerowi, aby poczuł się w związku jak mężczyzna. Może jestem zbyt wielka tradycjonalistką, ale moim zdaniem mężczyźni czują się ważni, kiedy prosisz ich o pomoc, to lepsze niż zachowywanie się tak, jakbyś potrafiła sama zrobić wszystko.

- Taki błąd popełniałam w poprzednich związkach – dodaje modelka. - Myślałam, że potrafię zrobić wszystko i nie potrzebuję mężczyzny. A przecież kobiety generalnie lubią czuć się kochane i doceniane. Pracuję nad tym każdego dnia, uwierzcie mi! To dla mnie wyzwanie.

(ma)

POLECAMY: