Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
miss

Miss Supranational 2019 na półmetku

Półmetek zgrupowania Miss Supranational 2019 w Hotelu Ossa Conference & Spa za nami. Finalistki odwiedziły już Warszawę i spróbowały polskich specjałów. Teraz przyszedł czas na próby do układów tanecznych pod okiem wspaniałych choreografów – Macieja Zakliczyńskiego oraz Janji Lesar.

Share
Miss Supranational 2019 na półmetku
Źródło: Materiały prasowe
d3tgjzq

Minął tydzień. Tyle czasu niemalże 80 najpiękniejszych kobiet z całego świata przebywa już w Polsce.

Panie zaczęły swój pobyt tzw. "Sashing Ceremony" . To specjalnie przygotowany dla nich welcome-event, podczas którego otrzymały od samej Miss Supranational 2018, Valerii Vazquez oficjalną szarfę uczestniczki konkursu. Nie zabrakło również specjalnych welcome – packów ze słodyczami, organizerami oraz kosmetykami, przygotowanymi przez polskie marki.

d3tgjzq

W minioną sobotę finalistki odwiedziły stolicę. Spacer po warszawskiej starówce zachwycił kandydatki, zwłaszcza te z najdalszych zakątków świata. Szczególne wrażenie zrobiła nasza jesienno – zimowa aura, która jest czymś nowym dla reprezentantek ciepłych miejsc na ziemi.

Po powrocie do Hotelu na zziębnięte nieco finalistki czekała specjalnie przygotowana przez Hotel Ossa Conference polska kolacja, na której nie zabrakło polskich specjałów – bigosu, pierogów, kiszonych ogórków, a nawet smalczyku ze skwarkami. Od niedzielnego popołudnia ruszyły próby choreograficzne. Spragnione finalistki wspomaga Muszynianka.

3 grudnia Panie wyjadą na Śląsk, gdzie już na miejscu wydarzenia rozpoczną intensywne przygotowania.

Festiwal Piękna rozpocznie się już 6 grudnia o godzinie 20:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach finałem Miss Supranational, którego transmisję na żywo będzie można obejrzeć w Polsacie. W sobotę odbywać się będzie Finał Mister Supranational, a w niedzielę Miss Polski 2019.

d3tgjzq

Podziel się opinią

Share
d3tgjzq
d3tgjzq