ycipk-2gepkf
Materiał Partnera
Gwiazdy

Miss Supranational 2019 na półmetku

Półmetek zgrupowania Miss Supranational 2019 w Hotelu Ossa Conference & Spa za nami. Finalistki odwiedziły już Warszawę i spróbowały polskich specjałów. Teraz przyszedł czas na próby do układów tanecznych pod okiem wspaniałych choreografów – Macieja Zakliczyńskiego oraz Janji Lesar.
Podziel się
Miss Supranational 2019 na półmetku
(Materiały prasowe)
ycipk-2gepkf

Minął tydzień. Tyle czasu niemalże 80 najpiękniejszych kobiet z całego świata przebywa już w Polsce.

Panie zaczęły swój pobyt tzw. "Sashing Ceremony" . To specjalnie przygotowany dla nich welcome-event, podczas którego otrzymały od samej Miss Supranational 2018, Valerii Vazquez oficjalną szarfę uczestniczki konkursu. Nie zabrakło również specjalnych welcome – packów ze słodyczami, organizerami oraz kosmetykami, przygotowanymi przez polskie marki.

W minioną sobotę finalistki odwiedziły stolicę. Spacer po warszawskiej starówce zachwycił kandydatki, zwłaszcza te z najdalszych zakątków świata. Szczególne wrażenie zrobiła nasza jesienno – zimowa aura, która jest czymś nowym dla reprezentantek ciepłych miejsc na ziemi.

ycipk-2gepkf

Po powrocie do Hotelu na zziębnięte nieco finalistki czekała specjalnie przygotowana przez Hotel Ossa Conference polska kolacja, na której nie zabrakło polskich specjałów – bigosu, pierogów, kiszonych ogórków, a nawet smalczyku ze skwarkami. Od niedzielnego popołudnia ruszyły próby choreograficzne. Spragnione finalistki wspomaga Muszynianka.

3 grudnia Panie wyjadą na Śląsk, gdzie już na miejscu wydarzenia rozpoczną intensywne przygotowania.

Festiwal Piękna rozpocznie się już 6 grudnia o godzinie 20:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach finałem Miss Supranational, którego transmisję na żywo będzie można obejrzeć w Polsacie. W sobotę odbywać się będzie Finał Mister Supranational, a w niedzielę Miss Polski 2019.

Głosowanie: http://miss.kobieta.wp.pl/

ycipk-2gepkf
Polub WP Kobieta

ycipk-2gepkf

ycipk-2gepkf
ycipk-2gepkf